/
/
/
NOVÉ SUV C5 AIRCROSS HYBRID: SUV V Ë-COMFORT CLASS

NOVÉ SUV C5 AIRCROSS HYBRID: SUV V Ë-COMFORT CLASS

Reklama

Citroën spúšťa oznámenú elektroofenzívu a predstavuje svoju technologickú vlajkovú loď, nové SUV C5 Aircross Hybrid, „Silent Urban Vehicle“ ë-Comfort Class.

SUV C5 Aircross, ktoré už samé o sebe ponúka výnimočný komfort najmä vďaka tlmičom s progresívnymi hydraulickými dorazmi®, sedadlám Advanced Comfort a 20 asistenčným systémom riadenia, vstupuje do novej fázy programu Citroën Advanced Comfort® s hybridnou plug-in ponukou:

NEKOMPROMISNOSŤ: riadenie inšpirované zvyklosťami zákazníkov s nulovými emisiami CO2 pri bežných jazdách v 100% elektrickom režime (dojazd 50 km) a neobmedzený dojazd pri dlhých cestách vďaka benzínovému motoru.

TICHO NA PALUBE: cestovanie na palube tohto Silent Urban Vehicle v elektrickom režime v úplnom tichu, v tlmenej atmosfére bez hluku, otrasov alebo vibrácií.

LUXUSNÝ ZÁŽITOK Z RIADENIA: elektrizujúce výkony vďaka kombinácii benzínového motora PureTech 180 k, elektromotora 80 kW a automatickej prevodovky ë-EAT8, teda vďaka kumulovanému výkonu 225 k a okamžitému krútiacemu momentu 320 Nm.

INTUITÍVNOSŤ: komplexný, intuitívny a uživatelsky prívetivý ekosystém zahrňujúci automatické riadenie režimov jazdy, jednoduché nabíjanie a vyhradený portál služieb konektivity.

Nové SUV C5 Aircross Hybrid je vďaka svojej mimoriadnej modularite najvariabilnejším SUV na trhu: má 3 samostatné sklopné a pozdĺžne posuvné sedadlá s nastavením sklonu operadla, objem batožinového priestoru je „Best in Class“.

Nové SUV C5 Aircross Hybrid, ktoré ponúka dojazd v elektrickom režime 50 km1, emisie CO2 39 ​​g/km1 a spotrebu 1,7 l / 100 km1 v cykle WLTP, predstavuje novú etapu prechodu značky Citroën na nové zdroje energií. Jeho hybridný plug-in motor kombinuje najnovšie technológie a konkurencieschopné prevádzkové náklady.

Vozidlo sa bude vyrábať vo Francúzsku v závode Rennes – La Janais popri verziách so spaľovacími motormi, ktorých sa predalo už viac než 80 000 kusov.

Zdroj: Citroën

Prečítať celý text

Reklama