/
/
/
C-AIRCROSS CONCEPT: KOMPAKTNÉ SUV ZNAČKY CITROËN

C-AIRCROSS CONCEPT: KOMPAKTNÉ SUV ZNAČKY CITROËN

Reklama

Citroën dnes odhaľuje štúdiu C-Aircross Concept s výraznou identitou, ktorá predstavuje víziu kompaktného SUV a ukazuje schopnosti značky Citroën odlíšiť sa v každom jednom segmente. Ide o moderné veľkorysé vozidlo, ktoré prináša do segmentu SUV nový čerstvý vietor.

V interiéri štúdie C-Aircross Concept sa objavia novinky prístupu Citroën Advanced Comfort® či priestranný vzdušný interiér zaliaty svetlom, potiahnutý teplým čalúnením a plný technológií na uľahčenie života. C-Aircross Concept sa po prvý raz predstaví vo svetovej premiére 7. marca na autosalóne v Ženeve a predznamená celosvetovú ofenzívu v segmente SUV. 

Citroën počas počas svetovej premiéry odhalí odvážnu štúdiu s výraznou identitou. Citroën C-Aircross Concept predstavuje pohľad značky na kompaktné SUV, pričom pôjde aj o novú etapu v aktuálnej produktovej stratégii. Značka spustí s vozidlom globálnu ofenzívu. Jedinečná osobnosť prevezme viaceré dizajnové prvky nového modelu Citroën C3:

DIZAJN – sebavedomé SUV: C-Aircross Concept prinesie nový vietor do segmentu SUV výrazným a sebavedomým postojom. Má vynikajúce tvary so správnym vyvážením medzi bezpečnosťou a plynulými líniami. Moderná silueta prinesie plastické tvary kontrastujúce s grafickými prvkami a farebnými detailami. V priestrannom interiéri prinesú farebné kombinácie a materiály prechod medzi technickým a uvoľneným svetom.

KOMFORT – moderné SUV: do vzdušného interiéru Citroën C-Aircross Concept vedú protichodne sa otvárajúce dvere, ktoré pozývajú pohodlne vyraziť za dobrodružstvom. Štúdia ponúka presvetlený priestor, široké pohodlné sedadlá a otváraciu panoramatický strechu. Obsahuje súčasti programu Citroën Advanced Comfort® s prvkami ako: farebný head-up displej ako technologicky vyspelý nástupca prístrojovej dosky, jednoramenný volant s intuitívnymi ovládačmi, parkovaciu kameru či indukčné nabíjanie telefónov.

Zdroj: Citroën

Prečítať celý text

Reklama