/
/
HONDA PREDSTAVUJE ÚPLNE NOVÝ HYBRIDNÝ MODEL HR-V

HONDA PREDSTAVUJE ÚPLNE NOVÝ HYBRIDNÝ MODEL HR-V

Reklama

  • Nová generácia modelu HR-V je štandardne vybavená pokrokovým hybridným pohonom e: HEV od spoločnosti Honda
  • Filozofia plynulého a čistého dizajnu v súlade s najnovšími modelmi Honda
  • HR-V si zachováva špičkový priestor v triede s výrazne vylepšenou úrovňou komfortu
  • Úplne nové kompaktné SUV je posledným krokom v záväzku spoločnosti Honda do roku 2022 elektrifikovať všetky svoje bežné modely v Európe
  • V Európe dostupný od konca roku 2021 – Zákazníci sa v prípade záujmu môžu zaregistrovať na adrese:https://www.honda.sk/cars/new/hr-v-hybrid/overview.htmlwww.honda.sk/nove-hr-v

 Spoločnosť Honda predstavila najnovšiu generáciu svojho obľúbeného kompaktného SUV HR-V, ktorý je prvýkrát v sériovej výbave vybavený výkonným a pohotovým dvojmotorovým hnacím ústrojenstvom e:HEV. Úplne nový model HR-V poskytuje výnimočnú hybridnú účinnosť a pokrokové bezpečnostné a technologické prvky, ktoré sú zakomponované do odvážnej a elegantnej formy inšpirovanej kupé, ktorá má vylepšiť špičkový vnútorný priestor a komfort, ktorým je tento model známy.

Nové HR-V, ktoré je v Európe k dispozícii od konca roku 2021, je najnovším modelom v ponuke spoločnosti Honda, ktorý nesie označenie e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) a ktorý nadväzuje na inovovaný model CR-V a všetky nové verzie Jazz, ktoré boli uvedené na trh v roku 2020. Rozširuje elektrifikovaný rad spoločnosti Honda, keď sa značka posúva ďalej k svojmu cieľu elektrifikovať všetky svoje európske bežné modely do roku 2022.

Prémiový štýl SUV

Nová generácia modelu HR-V e:HEV sa stáva výrazným SUV v kompaktnom dizajne inšpirovaným kupé. Nový model stelesňuje ucelenú, čistú a modernú filozofiu dizajnu značky, ktorá je viditeľná v ostatných nedávnych nových modeloch Honda, a ktorá nadväzuje na kľúčové koncepty funkcie a krásy.

Súčasťou dizajnu je aj nová odvážna integrovaná mriežka chladiča.  Dlhá kapota a ostrejšie zvislejšie bočné strany zaručujú, tvar karosérie nebude ovplyvňovať vnútorný priestor. Stred kapoty je nízky a plochý, s líniou ramien vyúsťujúcou k spodnej časti A stĺpikov, čo vyvoláva pocit stability a bezpečnosti, a ešte viac zvyšuje estetiku SUV.

Výnimočný priestor, pohodlie a úžitkové vlastnosti

Úplne nový model HR-V dosahuje presvedčivé spojenie prémiového štýlu SUV a výnimočnej priestrannosti vďaka dômyselnému združeniu svojich hybridných komponentov hnacieho ústrojenstva. Vďaka tomu si model HR-V zachováva špičkový vnútorný priestor svojho predchodcu so štyrmi dospelými, ktorí môžu sedieť v maximálnom pohodlí.

Rovnako ako v prípade exteriéru, aj v tomto priestrannom interiéri pôsobí prémiový vzhľad SUV, má však moderné tkaniny a mäkké materiály. Moderná minimalistická estetika, ktorú iniciuje horizontálny pohyb prístrojovej dosky, je výsledkom prehľadného interiéru a palubnej dosky, pričom každý prvok je starostlivo umiestnený tak, aby prispieval k pocitu priestrannosti. Pocit vzdušnosti a priestoru zvyšuje nový systém difúzie vzduchu, ktorý vytvára záclonu čerstvého vzduchu vedľa a nad cestujúcimi prúdiacimi z jedinečných prieduchov v tvare písmena L umiestnených v horných rohoch palubnej dosky.

Vďaka kompaktnej integrovanej technológii hnacej sústavy a usporiadaniu stredovej nádrže spoločnosti Honda, si nové HR-V zachováva všestranné sedadlá Magic Seats, ktoré ponúkajú unikátnu flexibilitu, či už sklopenie sedadla na plocho „fold-flat“ alebo vyklopenie nahor „flip-up“ v závislosti od požadovaného nákladného priestoru.

Úplne nový model HR-V e:HEV bude v Európe dostupný koncom roku 2021. Zákazníci sa v prípade záujmu môžu zaregistrovať na webových stránkach spoločnosti Honda:

https://www.honda.sk/cars/new/hr-v-hybrid/overview.htmlvwww.honda.sk/nove-hr-v

Zdroj: Honda

Prečítať celý text

Reklama