/
/
/
Exkluzívna estetika: BMW Z4 v prevedení Pure Fusion Design

Exkluzívna estetika: BMW Z4 v prevedení Pure Fusion Design

Reklama

Za individuálnym charakterom roadsteru BMW Z4 stoja predovšetkým jeho klasické proporcie, mimoriadne motory, prepracovaný podvozok a tiež inovatívne prvky výbavy. Toto dvojmiestne vozidlo je vybavené elektricky poháňanou pevnou skladacou strechou, ktorú je možné ovládať aj počas jazdy. Vďaka nej je pripravené na všetky druhy počasia a každé ročné obdobie. Teraz je pre tento roadster pripravený paket Pure Fusion Design, ktorý mu dodáva exkluzívny výraz a charakter.

Paket Pure Fusion Design zdokonaľuje interiér BMW Z4 a ďalej posilňuje jeho charakteristickú prémiovú atmosféru. Športový luxus tohto roadstera vytvára niekoľko exkluzívnych kombinácií farieb a materiálov, ktoré sú spracované s najväčšou starostlivosťou, o ktorej svedčí napríklad prepracované švy či povrchy. Súčasťou nového balíku je rozšírené kožené čalúnenie kožou Nappa. Samozrejmosťou sú aj špecificky tvarované športové sedadlá čalúnené bielou farbou Ivory a doplnená kontrastným prešívaním hnedou niťou. Rovnaká farebná kombinácia je použitá aj na lakťových opierkach, výplniach dverí a spodnej časti prístrojovej dosky v priestore pred spolujazdcom. Biela farba Ivory vytvára nezameniteľný kontrast s čiernou kožou použitou pre čalúnenie hornej časti prístrojovej dosky a okenných stĺpikov. Aj tu je použité špeciálne prešívanie hnedou niťou.

Veľmi špeciálnym prvkom edícia Pure Fusion Design je hnedou kožou Nappa Saddle Brouwn čalúnený stredný horizontálny pás prístrojovej dosky. Aj tu zaujme kontrastné prešívanie, tentoraz ale vo svetlom odtieni. Ako doplnok je použité vykladanie stredového panelu žilkovaným drevom Fineline, ktoré je od tohto okamihu novým prvkom doplnkovej výbavy. Dôraz venovaný každému detailu dokladajú aj slnečné clony čalúnené čiernou kožou Nappa.

BMW Z4 môže byť výhradne v spojení s balíkom Pure Fusion Design lakované tiež hnedou metalickou farbou Sparkling Brown. K dispozícii je samozrejme aj široká ponuka štandardných farieb. Paket Pure Fusion Design možno tiež kombinovať s M športovým balíkom.

Zdroj: BMW

P90138608-highRes
© BMW
P90138609-highRes
© BMW
P90138611-highRes
© BMW
Prečítať celý text

Reklama