/
/
/
RENAULT A DACIA: NOVINKY NA AUTOSALÓNE V ŽENEVE 2019

RENAULT A DACIA: NOVINKY NA AUTOSALÓNE V ŽENEVE 2019

Reklama

  • Svetová premiéra modelu Nový Renault Clio: ikona značky Renault práve tvorí revolúciu!
  • Nový Renault Twingo predstavený po prvýkrát
  • Dacia predstaví svoju novú limitovanú edíciu Ultimate

Nový Renault Clio

Aktuálne s 15 miliónmi predaných kusov, Renault predstavuje Nové Clio, piatu generáciu tejto ikony. Od svojho  prvého uvedenia na trh v roku 1990, sa Clio stalo najpredávanejším modelom Skupiny Renault. Clio, najčastejšie korunované za najobľúbenejšie francúzske vozidlo, je od roku 2013 lídrom v B segmente v Európe.

2019 – Renault Nouvelle CLIO

Dizajn nového Renault Clio špecifikuje dvojitý princíp „Evolution & Revolution“, dizajn exteriéru sa vyvíja smerom k vyspelosti, zatiaľ čo návrh interiéru je úplne prepracovaný. Vďaka viac tvarovaným líniám a asertívnejšej prednej časti je Nové Clio dynamickejšie a modernejšie. Vo vnútri je revolúcia očividná. Úplne prepracovaná kabína bola z hľadiska vnímanej kvality a dostupných technológií inšpirovaná vyššími segmentami.

Nové Clio bude prvým modelom Skupiny, ktoré ponúka hybridný motor E-Tech, založený na technológii, ktorú vyvinul Renault. S kompletnou a inovatívnou ponukou asistenčných systémov sa stane Clio priekopníkom v segmente asistencie, ktorá vedie k autonomnému jazdeniu mestským vozidlom.

Nový Renault Twingo

Elegantnejšie a zároveň agilnejšie, nové TWINGO modernizuje a mení svoj vzhľad! Vonkajší a vnútorný priestor ponúka nové možnosti prispôsobenia. Využíva tiež najnovšie inovácie v súvislosti s novým ekosystémom Renault EASY CONNECT.

2019 – Nouvelle Renault TWINGO

Dacia predstaví svoju novú limitovanú edíciu Ultimate

Po rekordnom roku 2018 Dacia prináša limitovanú edíciu Ultimate, v niektorých krajinách známu pod názvom Techroad (vrátane Slovenska). V rámci novej edície modelov Duster, Logan a verzií Stepway (Sandero, Logan MCV, Lodgy a Dokker) sú v ponuke nové farby karosérií: Červená Fusion a Sivá Highland.Navštívte halu 4 a objavte ich!

Zdroj: Renault

Prečítať celý text

Reklama