/
/
/
Zlatan Ibrahimović hviezdou novej marketingovej kampane pre Volvo V90

Zlatan Ibrahimović hviezdou novej marketingovej kampane pre Volvo V90

Reklama

Spoločnosť Volvo Cars sa chystá spustiť novú marketingovú kampaň pre model V90, v ktorej bude účinkovať švédska futbalová hviezda Zlatan Ibrahimović.

Novej kampani, ktorá sa po prvý raz odvysiela 30. mája, predchádzali dohady o ďalšej spolupráci medzi bývalým útočníkom francúzskeho futbalového klubu Paris Saint-Germain FC a švédskym výrobcom luxusných automobilov.

„Kampaň je oslavou nezávislej mysle, oslavou moci, ktorá spočíva v schopnosti uvažovať inak. Zlatanova cesta a cesta spoločnosti Volvo má veľa spoločného. Nedostali by sme sa tam, kde sme dnes, keby sme robili to, čo robí každý,“ hovorí Anders Gustafsson, hlavný viceprezident spoločnosti Volvo Car Group pre Európu, Blízky východ a Afriku.

Automobilka Volvo Cars a Zlatan Ibrahimović spolupracovali už na pamätnej marketingovej kampani v roku 2014, v ktorej tajomstvom zahalený futbalista odrieka slová švédskej hymny a loví v odľahlých švédskych lesoch.

Zlatan Ibrahimović to star in new Volvo V90 marketing campaign

Nové Volvo V90 je na trhu od začiatku tohto roka a od samého začiatku zbiera pozitívne ohlasy médií z celého sveta. Vychádza z nespochybniteľnej tradície spoločnosti Volvo Cars v segmente vozidiel kombi, ktorá sa začala pred viac ako 60 rokmi s modelom Volvo Duett. Nové Volvo V90 predstavuje jednoznačný krok vpred v oblasti luxusných vozidiel kombi z hľadiska estetiky, materiálov i povrchovej úpravy a súčasne napĺňa maximálne praktický charakter pravého kombi.

Zdroj: Volvo Cars

Prečítať celý text

Reklama