/
/
/
S60 a V60 Edition zvýšia pôžitok z jazdy atraktívnym dizajnom

S60 a V60 Edition zvýšia pôžitok z jazdy atraktívnym dizajnom

Reklama

Spoločnosť Volvo Cars spúšťa výrobu špeciálnej edície luxusného štvordverového sedanu strednej triedy S60 a jeho expresívneho súrodenca, päťdverového kombi V60. Obe vozidlá prinesú množstvo atraktívnych vylepšení exteriéru aj interiéru, ktoré im dodajú ešte viac dynamiky.

Modely S60 a V60 od automobilky Volvo prinášajú výraznú zmes každodenného pôžitku z jazdy v spojení s komfortom, pohodlím a bezpečnosťou, aké dokáže priniesť iba značka Volvo.

„S60 a V60 sú autá pravých vodičov. V edíciách pre modelový rok 2017 sme sa snažili posunúť túto podmanivú koncepciu ešte ďalej v podobe kombinácie sviežich dizajnových prvkov,“ uviedol Björn Annwall, hlavný viceprezident spoločnosti Volvo Cars Group pre marketing, predaj a služby zákazníkom.

Volvo V60 Edition
Volvo V60 Edition

Vo vnútri kabíny prinášajú modely S60 a V60 Edition športové kožené sedadlá v čiernej alebo jemnej béžovej farbe, ktoré dopĺňa čierny poťah stropu. Volant je teraz možné objednať aj so zabudovanou funkciou vykurovania a vyznačuje sa úpravou s kontrastným prešívaním a ryhovaním, ktoré mu dodávajú luxusný vzhľad. Kontrastným prešívaním je zdobená aj manžeta radiacej páky. V ponuke budú dva druhy obloženia interiéru – frézovaný hliník (Milled Aluminium) v rámci štandardnej výbavy a lesklé čierne lakovanie (Piano Black) ako možnosť voliteľnej výbavy.

Pokiaľ ide o exteriér, v ponuke bude viacero nových farieb karosérie, vrátane expresívneho sivomodrého odtieňa Mussel Blue a pieskovej farby Luminous Sand, ktoré sa nedávno objavili na nových modeloch S90, V90 a XC90. Modely S60 a V60 Edition ponúknu na výber dva nové druhy kolies – 17-palcové disky Rodinia s diamantovým výbrusom a 18-palcové disky kolies Tucan na zvýraznenie dynamického vzhľadu a dojmu.

V súlade s lesklou čiernou úpravou nových kolies majú modely Edition aj množstvo lesklých čiernych prvkov, vložky predného a zadného nárazníka a tiež mriežku chladiča, ktorú zvýrazňujú horizontálne chrómové lišty. Modely Edition sa v rámci štandardnej výbavy dodávajú taktiež s integrovanými koncovkami výfuku, sklopnými vonkajšími spätnými zrkadlami a parkovacím asistentom (vzadu).

Zdroj: Volvo Cars

Prečítať celý text

Reklama