/
/
/
Rolls-Royce vystavuje naVienna Motor Show 2015

Rolls-Royce vystavuje naVienna Motor Show 2015

Reklama

Rolls -Royce vystavuje modely Wraith a Ghost Series II. Prezentácia vo Viedni zdôrazňuje strategickývýznam stredoeurópskeho regiónu.

Popredný svetový výrobca luxusných automobilov predstaví modely Wraith a Ghost Series II prvýkrátpubliku autosalónu vo Viedni. James Crichton, regionálny riaditeľ Rolls -Royce Cars pre Európu,povedal:  „Vidíme rastúci dopyt z Rakúska a zo susedných regiónov na Slovensku, v Českejrepublike, Maďarsku a v Slovinsku. Sme veľmi radi, že predstavíme dva najobľúbenejšie modelyRolls -Royce v srdci Európy „.

Výstava, ktorá beží v termíne 15.-18.januára 2015, je kľúčovým automobilovým „javiskom“ preRakúsko a priťahuje značnú časť návštevníkov aj z okolitých krajín. Očakáva sa viac ako 150 000návštevníkov. Rolls-Royce Motor Cars bude vystavovať v pavilóne C.

Rolls-Royce Motor Cars, popredný výrobca luxusných automobilov, nedávno zverejnil nový globálnya európsky rekordný rok. Globálny predaj dosiahol najlepší výsledok v celej histórii značky –  4 063automobilov. Predaj v Európe sa zvýšil o takmer 40 percent.
Rolls -Royce Motor Cars oznámil v decembri aj autorizáciu nového servisného partnera vo Viedni,aby pokryl potreby zákazníkov Rolls -Royce v tomto regióne.

Portfólio Rolls -Royce Motor Cars zahrňujú modely:

– rodiny Phantom (Phantom, Phantom v predĺženej verzii, Phantom Drophead Coupé a PhantomCoupé),

– rodiny Ghost (Ghost a Ghost v predĺženej verzii),

– fastback kupé Wraith.

Ghost Series II je k dispozícii od štvrtého štvrťroka 2014 a prináša najnovšiu špičkovú technológiu odRolls -Royce pre tých, ktorí majú radi jazdu na slávnom „magic carpet“, či už na prednom sedadlevodiča alebo na zadnom sedadle. Nový model stavia na povesti Ghost-u a jeho pozície hlavnéhobiznis automobilu pre kapitánov priemyslu a úspešných podnikateľov, ktorí hľadajú oázu pokoja vhektickom obchodnom svete.
Wraith je najodvážnejší, najdramatickejší a najsilnejší Rolls – Royce v histórii. Má moderný dizajn dvojdverového automobilu, stelesňuje silu, štýl a drámu a bol inšpirovaný veľkými Grand Tourerstridsiatych rokov.

Zdroj: BMW Group

 

Prečítať celý text

Reklama