/
/
/
Rolls-Royce Motor Cars prinesie na ženevský autosalón 2015 Serenity – Božský pokoj

Rolls-Royce Motor Cars prinesie na ženevský autosalón 2015 Serenity – Božský pokoj

Reklama

Stánok Rolls-Royce Motor Cars na tohtoročnom ženevskom autosalóne bude oázou pohody – táto preslávená automobilka totiž vo Švajčiarsku predvedie svoj model Serenity, čo v preklade znamená pokoj.

Oslavujúc historickú úlohu hodvábu ako symbolu kráľovskej a imperiálnej moci, tím Rolls-Royce Motor Cars Bespoke Design vytvoril úžasný a jedinečný automobil, ktorý sa stane novým míľnikom v individualizácii luxusu v motoristickom priemysle a zároveň opätovne dokáže, že Bespoke je skutočný Rolls-Royce.

Model Serenity, symbol moderného luxusu, opätovne využíva najjemnejšiu látku akú svet pozná – jeho interiér tak predčí každý iný luxusný automobil. Tento jedinečný dizajn vynikajúco demonštruje zručnosť, kreativitu a puntičkárstvo, odlišujúce Rolls-Royce Motor Cars od všetkých konkurentov. Tím Bespoke Design sa inšpiroval honosnými interiérmi Rolls-Royceov, v ktorých sa v priebehu histórie vozili králi a kráľovné, vládcovia a vládkyne, rovnako ako aj rôzni svetoví lídri. Tento štýl však navyše skombinoval so súčasnými trendmi európskeho nábytku a vzormi japonských kráľovských kimon – výsledkom je inovatívny, moderný a pokojný interiér Rolls-Royce.

Tento nový míľnik vo svete superluxusných automobilov predstavia na tlačovej konferencii v hale číslo 6 ženevského autosalónu tretieho marca o 13:30. Auto bude od piateho do pätnásteho marca vystavené, kde ho budú môcť obdivovať návštevníci podujatia.

Zdroj: BMW Group

Prečítať celý text

Reklama