/
/
/
NOVÉ KOMPAKTNÉ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

NOVÉ KOMPAKTNÉ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Reklama

Nový model C3 Aircross sa inšpiroval štúdiou C-Aircross predstavenou v roku 2017 na autosalóne v Ženeve a dostal dizajnové prvky, ktoré prinesú medzi kompaktné SUV čerstvý vietor. Exteriér sa odlišuje jedinečnými tvarmi a nebývalými možnosťami individuálnych úprav, ktoré potvrdzujú jeho sebavedomý postoj.

V interiéri boduje komfortom typickým pre značku Citroën, pričom ťaží z výdobytkov programu Citroën Advanced Comfort®. Prejavuje sa to najmä vo vnútornom priestore, variabilite a v presvetlení. V súlade s modernými požiadavkami je nový model C3 Aircross plne prepojiteľný a ponúka všetky technológie, ktoré uľahčujú život v mestách aj na cestách. Jednoducho, je to SUV, ktoré láka svojich majiteľov, aby s ním štýlovo a pohodlne zažili niečo nové, nevšedné a plné nových zážitkov. 

Vzhľad umocňuje široký výber možností personalizácie s 90 kombináciami doplnkov exteriéru a s 5 druhmi interiéru. SUV zamerané na ľudí čerpalo inšpiráciu z predstáv klientov a tak sa vyznačuje bezkonkurenčnou variabilitou a vnútorným priestorom a otváracie presklené panoramatické strešné okno ho spája s okolitým svetom. C3 Aircross využíva prvky programu Citroën Advanced Comfort a ponúka tak pohodlie na palube ako aj neopakovateľný zážitok z jazdy. V mesta aj za jeho hranicami mu rozširujú možnosti jazdných vlastností systémy ako Grip Control® a asistencia pri zjazde z kopca Hill Assist Descent či moderné technológie v podobe 12 asistenčných systémov ako head-up displej či štyroch technológií konektivity vrátane indukčného bezdrôtového nabíjania mobilných telefónov. Nové kompaktné SUV Citroën C3 Aircross sa v Európe začne predávať v druhom polroku 2017, následne po celom svete.

Zdroj: Citroën

Prečítať celý text

Reklama