6.9 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
Reklama

Nová C4

Odporúčame

Citroën pokračuje vo svojej elektrickej ofenzíve v roku 2020 a otvára cestu k obnove v teritóriu sedanov odhalením prvých záberov nového Citroënu ë-C4 s plne elektrickým pohonom a nového Citroënu C4.

Celkom nový hatchback novej generácie, ktorý prevzal štandardy segmentu kompaktných vozidiel a pridal k nim nasledovné prvky stelesňujúce kompletnú identitu značky Citroën:
. Výber energie: v 2020, „Citroën goes Ëlectric for all“.  Nový Citroën ë-C4 so 100 % elektrickým pohonom je po modeloch SUV C5 Aircross Hybrid, Ami, ë-Jumpy a ë-SpaceTourer piatym modelom stratégie elektrifikácie dostupnej čo najväčšiemu počtu ľudí. Okrem tejto 100 % elektrickej verzie je v ponuke nový Citroen C4 s benzínovým alebo naftovým motorom, ktorý v čo najväčšej miere zodpovedá potrebám zákazníkov.
. Sila konceptu: aerodynamická silueta „kríženca“ pohrávajúceho sa s viacerými štýlmi automobilov, ktorá uvádza novú etapu dizajnu značky Citroën. Odlišuje sa výrazným a grafickým dizajnom a jedinečným, vyvýšeným, kompaktným a energickým postojom pripraveným vyraziť na cesty na kolesách veľkého priemeru.
. Pohodlie na palube: všetky prvky programu Citroën Advanced Comfort® poskytujúce jedinečný zážitok z pohodlia, a to najmä tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi®, sedadlá Advanced Comfort, priestor na palube, užitočné technológie uľahčujúce každodenný život a úplne nové inovatívne riešenie pre spolujazdca vpredu. Vlastnosti elektrickej verzie posilnené režimom ë-Confort poskytujú cestovanie ako v ochrannej ulite.
Nový Citroën ë-C4 s plne elektrickým pohonom a nový Citroën C4 sa predstavia 30. júna a budú významnou udalosťou v druhom polroku 2020.

Zdroj: Citroen

Reklama
Predchádzajúci článok
Ďalší článok