/
/
/
NISSAN X-TRAIL PREMIUM EDITION

NISSAN X-TRAIL PREMIUM EDITION

Reklama

Spoločnosť Nissan na trh prináša limitovanú edíciu svojho modelu X-Trail, ktorý nesie názov Nissan X-Trail Premium Edition. Nová verzia v sebe spája ešte viac dobrodružstva s vyladenejším vzhľadom.

Automobilka si pre Premium edition vybrala svoj najvyšší stupeň výbavy Tekna v kombinácií s naftovým motorom dCi 130 spojený s inteligentným pohonom všetkých kolies All mode 4×4-I, ktorá svojim uživateľom prináša nadštandardnú výbavu. Táto edícia sa teda líši od svojej konkurencie štýlom a komfortom, ktorý majiteľom prináša aj vďaka elegantným exteriérovým a interiérovým doplnkom. Interiér vyniká športovými pedálmi, podsvietenými vnútornými prahmi dverí a velúrovými rohožami. Exteriér vozidla pripúta pozornosť chrómovými prahovými lištami dverí a lištou veka batožinového priestoru.

Túto verziu modelu X-trail si môžete zaobstarať za 33 244 eur s DPH.

Verzia Premium Edition je vybavená taktiež špičkovými inovatívnymi technológiami, akými sú bezpečnostné technológie ako Inteligentný parkovací asistent a Rozpoznávanie únavy vodiča počas jazdy. Vďaka maximálnej kontrole nad vozidlom a ovládateľnosti nebolo dobrodružstvo nikdy bezpečnejšie a štýlovejšie.

Zdroj: Nissan

Prečítať celý text

Reklama