6.9 C
Bratislava
nedeľa, 14 apríla, 2024
Reklama

Nissan je hrdým partnerom zlatých medailistov z OH Škantárovcov

Odporúčame

  • Model X-Trail od Nissanu, ktorý je stvorený pre rodinné dobrodružstvá, má na Slovensku nových ambasádorov,      ktorí sú dokonalým zosobnením tohto úspešného modelového radu SUV.
  • Spoločnosť Nissan a autorizovaný díler značky POINT Žilina podporili úspešných vodných slalomárov.
  • Bratranci Ladislav a Peter Škantárovci dostali automobil Nissan X-Trail vo výbave Tekna s naftovým motorom 2.0 dCi s pohonom všetkých štyroch kolies ALL-MODE 4X4.

BRATISLAVA, 8. februára 2018 – Spoločnosť Nissan, prostredníctvom autorizovaného dílera značky POINT Žilina, poskytla zlatým medailistom z letných OH 2016,  Ladislavovi a Petrovi Škantárovcom, nový model Nissan X-Trail 2.0 dCi. Partnerstvo s úspešnými vodnými slalomármi uzavrel Nissan vo forme zapožičania automobilov na jeden rok, s možnosťou ďalšieho rozvíjania spolupráce.

“Sme hrdí na to, že môžeme podporiť úspešných športovcov vo vodnom slalome. Crossover X-Trail je automobil stvorený pre rodinné dobrodružstvá, a aj v tomto smere sú naši noví ambasádori jeho dokonalým zosobnením. Spolupráca a partnerstvo s rodinným duom Škantárovcov nás aj preto nesmierne teší,“ uviedol Vlastimil Čepička, Country Director Nissan Sales CEE pre Slovensko a Českú republiku. 

Úspešní slovenskí vodní slalomári využívajú nové automobily počas tréningového procesu i na voľné chvíle so svojimi rodinami od konca minulého roka. Za tento čas najazdili už viac ako 10 000 kilometrov a pochvaľujú si hlavne robustnosť a úložný priestor tohto crossoveru. Keďže ako sami tvrdia preferujú manuálnu prevodovku pred automatickou, tak ich výber bol jednoznačný. Zvolili si autá vo výbave Tekna s naftovým motorom 2.0 dCi s pohonom všetkých štyroch kolies ALL-MODE 4X4.

„Partnertvo so spoločnosťou Nissan sme uvítali s nadšením. Obaja máme rodinu a tiež sme vyznávači aktívneho životného štýlu. X-Trail bol pre nás jasná voľba. Nové vozidlá  nám jednak uľahčia logistiku počas prípravy a nadchádzajúcej sezóny, a zároveň sú ideálnym partnerom a pomocníkom v čase voľna, ktorý trávime s našimi rodinami,“ povedal za oboch Ladislav Škantár.

Nový Nissan X-Trail nových ambasádorov značky je jedinečný aj svojim vzhľadom. Autorizovaný díler značky POINT Žilina pripravil pre nových majiteľov a úspešných slalomárov unikátny polep s vyobrazením slalomárskeho dua z ich doposiaľ najúspešnejšej športovej účasti na OH v roku 2016.

Zdroj: Nissan

Reklama