/
/
/
CITROËN 19_19 CONCEPT

CITROËN 19_19 CONCEPT

Reklama

Citroën predstavuje štúdiu 19_19 Concept, ktorá ukazuje mimoriadne komfortnú mobilitu v mimomestskom prostredí. Odpovedá tak na požiadavky klientov, ktorí sa potrebujú pohybovať bez obmedzení a očakávajú vždy čosi viac.

Najnovšie dielo značky, štúdia 19_19 Concept, ide proti zažitým predstavám a automobilovým konvenciám. Zaujme aerodynamikou, špičkovými technológiami a nezvyčajnými proporciami, pričom výnimočný dizajn kopuly čerpá inšpiráciu z letectva.

Jedinečná vízia komfortu a mobility budúcnosti sa odráža v usporiadaní vnútorného priestoru. Ten pripomína skôr do detailu premyslenú útulnú a architektonicky zariadenú obývačku, ktorá obklopuje cestujúcich ako škrupina a kde si užívajú maximálny možný komfort.

Čisto elektrický pohon ponúka dojazd do vzdialenosti až 800 km, vďaka elektronicky ovládaným tlmičom s progresívnymi hydraulickými dorazmi si posádka užíva pocit z pohybu ako na lietajúcom koberci, nechýba technológia autonómnej jazdy či proaktívny inteligentný asistent, ktorý cestujúcim prináša úplne nové zážitky z jazdy.

Zdroj: Citroën

Prečítať celý text

Reklama