6.9 C
Bratislava
pondelok, 5 júna, 2023
Reklama

Štýl v meste: Predstavujeme nový Nissan Micra N-TEC

Odporúčame

    • Nová verzia n-tec vozidla Nissan Micra bude v predaji od septembra.
    • Ponúka nový štýl interiéru a exteriéru a tiež modernizované technológie.
    • Technológie crossoverov Nissan vrátane systému NissanConnect novej generácie a nového parkovacieho asistenta sú teraz dostupné aj v menších vozidlách značky.
    • Zážihové motory 1.2L a 1.2L DIG-S použité v tomto modeli spĺňajú najnovšie emisné normy EURO 6.

Spoločnosť Nissan predstavila vzrušujúcu špeciálnu verziu svojho kultového malého vozidla Nissan Micra s novými dizajnovými prvkami interiéru a exteriéru spolu s modernizovanými technológiami, a to v štýlovom a pritom cenovo dostupnom vyhotovení.

Verzia N-TEC je dostupná v celej palete farieb vrátane atraktívnej sivej Tungstene. Zahŕňa kompletný stupeň výbavy Acenta, navyše vďaka svojim modernizáciám je najštýlovejšia a najkomplexnejšia z celej ponuky.

Vozidlo Micra verzia N-TEC obsahuje navigačný systém NissanConnect druhej generácie, luxusnú technológiu vyvinutú pre obľúbený rad crossoverov značky Nissan, ktorá zahŕňa najrôznejšie aplikácie, ako je TripAdvisor a vyhľadávanie Google.

K ďalším technologickým vylepšeniam patria stierače s dažďovým senzorom, automatické prepínanie diaľkových svetiel, predné hmlovky a automatická klimatizácia, takisto ako zadné parkovacie senzory a meranie parkovacieho miesta prispievajúce k bezproblémovému pohybu po meste.

Vozidlo Micra N-TEC predurčuje na jazdu v meste živá ovládateľnosť a malý polomer otáčania. S mestským štýlom tohto svižného vozidla ladí aj jeho prepracovaný exteriér, ktorý preberá prvky najnovšieho vozidla Nissan Note s dynamickými 16-palcovými kolesami z ľahkej zliatiny, štíhlymi saténovo chrómovanými zrkadlami a zladenými kľučkami dverí, takisto ako štýlovými dymovými sklami a chrómovanými rámčekmi predných hmloviek.

Aj interiér dostal elegantnú novú tvár so športovým koženým volantom s modrým prešívaním a zladeným dvojtónovým modro-čiernym čalúnením s modrým prešívaním. Dotyk elegancie vyjadruje aj stredová konzola novej generácie v lesklom čiernom vyhotovení s chrómovými prvkami, ktoré sa tiahnu naprieč priestrannou kabínou až k dverovým lakťovým opierkam.

Dôkladné prepracovanie najnovšej verzie vozidla Micra završujú vychvaľované motory Nissan spĺňajúce posledné emisné normy EURO 6. Vozidlo Nissan Micra, dostupné so zážihovým motorom 1.2L s výkonom 80 k (so spotrebou od 4,3 l/100 km*) a zážihovým motorom 1.2 DIG-S s výkonom 98 k (so spotrebou od 3,6 l/100 km*), je jedným z najúspornejších a najekologickejších malých vozidiel na cestách.

Nissan Micra N-TEC bude v predaji od septembra 2015 a svoju premiéru bude mať na autosalóne Frankfurt Motor Show 15. septembra 2015.

V autorizovanej predajnej sieti na Slovensku je verzia n-tec k dispozícií od 10 500 EUR.

Ďalšie informácie o kompaktnom a štýlovom vozidle Micra n-tec alebo objednanie skúšobnej jazdy nájdete na www.nissan.sk alebo kontaktujte miestneho predajcu vozidiel Nissan.

* Udaná hodnota je spotreba paliva mimo mesta. Pre motor 1.2 80 k platí spotreba v meste = 6,1 l/100 km a kombinovaná spotreba = 5 l/100 km. Pre motor 1.2 98 k platí spotreba v meste = 5,1 l/100 km a kombinovaná spotreba 4,1 l/100 km.

Zdroj: Nissan

Reklama