6.9 C
Bratislava
piatok, 9 júna, 2023
Reklama

PEUGEOT na Autosalóne v Bratislave 2015

Odporúčame

Značka PEUGEOT sa predstaví na Autosalóne v Bratislave s unikátnou architektúrou stánku, ktorá mala svoju premiéru na Motorshow v Ženeve  so  svojou momentálne najmladšou modelovou ponukou radu 8 (priemerný vek modelov je menej ako 3 roky).

V expozícii PEUGEOT bude vystavený koncept ONYX, nebude chýbať súťažný športový model  PEUGEOT 208 R2 na ktorom jazdec a novinár Rasťo Chvála získal titul majstra vo svojej triede.

Prekvapením počas novinárskeho dňa bude aj prvá prezentácia súťažného automobilu PEUGEOT 208 T16 mladého a ambiciózneho jazdca Martina Kočí, ktorý sezónu 2015 v rámci svetových pretekov rally bude jazdiť za PEUGEOT SPORT SLOVAKIA.

Hneď po svetovej premiére v ŽENEVE sa predstaví na bratislavskom autosalóne nový PEUGEOT 208, ktorý sa vyrába na Slovensku, v závode PSA TRNAVA. Len 3 roky po uvedení dostáva model 208, bestseller značky PEUGEOT ( doteraz bolo  vyrobených už 1, 0 milióna kusov ), novú tvár a bude jednou z hlavných atrakcií noviniek z dielne značky PEUGEOT.

Návštevníci tohtoročného autosalónu sa môžu tešiť na špeciálny športový model 208 GTi by PEUGEOT Sport, ktorý svojím charakterom dodáva pretekársky duch z automobilových pretekov. Práve na tomto aute, na jeho prednej časti, sa demonštruje nová textúrovaná farba, ktorá bude k dispozícii na všetkých modeloch 208 od ich uvedenia.

V slovenských  premiérach  sa prezentujú aj slovenský PEUGEOT PARTNER, športový model 308SW GT a model 508 RXH s novým dieselovým motorom 2.0 BlueHDi.

Značka PEUGEOT  na vonkajšej ploche prezentuje celú ponuku úžitkových automobilov.

A  tradične pre všetkých návštevníkov je k dispozícii aj  testovacie centrum PEUGEOT, ktoré sa nachádza tiež na úžitkovej ploche.  

Testovaciu jazdu si môžete rezervovať ešte dnes na http://autosalon2015peugeot.sk

Zdroj: Peugeot

Reklama