/
/
/
Opel štartuje ďalšiu „dvadsaťštyrihodinovku“ – tohto roku štýlovo novou Corsou OPC!

Opel štartuje ďalšiu „dvadsaťštyrihodinovku“ – tohto roku štýlovo novou Corsou OPC!

Reklama

  • Legendárna kampaň „Opel 24 hodín“ prináša zľavy až 10 000 €!
  • Množstvo bonusov ku každému automobilu: Opel poistenie, strešné nosiče, zimné pneumatiky, príslušenstvo za polovicu…
  • Prvá možnosť objednať si Corsu OPC – cena už od 18 290 €

Od piatka 13. februára 12:00 hod. až do soboty 14. februára 12:00 hod. – teda 24 hodín nonstop – bude možné získať nové automobily Opel za úplne bezkonkurenčné a neopakovateľné ceny! „Aj tohto roku hlavnú motoristickú sezónu otvárame už legendárnou kampaňou „Opel 24 hodín“, počas ktorej môžu záujemcovia o modely Opel počítať so zľavami až 10 000 € a s mnohými bonusmi navyše,“ hovorí Pavel Šilha, generálny riaditeľ slovenského zastúpenia automobilky Opel.

Do kampane „Opel 24 hodín“, počas ktorej sa vlani predalo rekordných 921 nových automobilov Opel, sú zaradené osobné aj úžitkové modely Opel, vrátane modelu Vivaro nové generácie. Horúcou novinkou je ale práve „odtajnená“ Corsa OPC, ktorá absolvuje svoju výstavnú premiéru až o mesiac na autosalóne v Ženeve. Najnovší prírastok do rodiny OPC modelov Opel, ktorý poháňa motor 1.6 Turbo s výkonom 152 kW (207 k) a dosahuje maximálnu rýchlosť až 230 km/h, má cenu od 18 290 €.

Zo skladu i z výroby – vždy s množstvom bonusov!

Ponuka kampane „Opel 24 hodín“ platí ako na skladové vozidlá, tak aj na automobily  zadávané do výroby: „Nechceme našich zákazníkov nútiť do kompromisov pri špecifikácii ich modelov, takže si môžu svoje automobily zostaviť a zadať do výroby presne podľa vlastných predstáv,“ hovorí Pavel Šilha. „No je pravda, že na skladové automobily bývajú obvykle tie najvýhodnejšie ceny – a pretože ich ponuka je predsa len limitovaná, nemali by prípadní záujemcovia príliš váhať…“

Príťažlivosť tohtoročnej kampane „Opel 24 hodín“ zvyšujú dodatočné bonusy a zvýhodnenia: Ku každému kúpenému automobilu dostanú noví majitelia zadarmo navyše aj strešný nosič, zimné pneumatiky (pri financovaní Opel Finance), Opel poistenie so  spoluúčasťou 0 %, vybrané originálne príslušenstvo sa bude predávať za polovičnú cenu… Silným argumentom je i predĺžená 5-ročná záruka Opel, ktorá ale platí aj mimo kampaň štandardne na všetky nové automobily Opel.

Viac podrobností na www.opel.sk, infolinke 800 101 101, na špecializovaných stránkach www.opel-24hodin.sk či u ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu automobilov Opel

Prečítať celý text

Reklama