6.9 C
Bratislava
nedeľa, 14 apríla, 2024
Reklama

Nový modelový rad Alpine A110: prináša tri filozofie a ešte viac vzrušenia

Odporúčame

Od svojho uvedenia na trh v decembri 2017, je model Alpine A110 dostupný v niekoľkých verziách, od Alpine A110 Première Edition po Alpine A110 Légende GT 2021.

Dnes značka Alpine predstavuje svoj nový modelový rad A110:

  • A110 
  • Nový A110 GT 
  • Nový A110 S 

Všetky tri verzie sú výhradne Alpine, a každá má svoj jedinečný charakter a zázemie. Svojím spôsobom poskytujú vodičovi tri druhy jazdných zážitkov – a všetky sa nesú v podstate značky Alpine. Sú ľahké a agilné ako ktorákoľvek iná Alpine, sú dodávané so 4-valcovým turbomotorom s objemom 1,8 l a 7-stupňovou automatickou prevodovkou Getrag s dvojitou mokrou spojkou.

Alpine A110 je vstupnou bránou do sveta Alpine. So svojim originálnym chassis poskytuje výkon 255 k a stále príjemnú jazdu. Vozidlo je ľahké, živé a presné a za každých okolností zostáva agilné a dynamické.

Nová Alpine A110 GT predstavuje kupé Grand Tourisme modelového radu. Motor s výkonom 300 k v spojení s podvozkom „Alpine“ vytvára dokonalú rovnováhu medzi výkonom a komfortom. Je náročné nájsť vozidlo, ktoré je tak všestranné a zároveň elegantné. Je to športové vozidlo pre každodenné aj diaľkové jazdy.

Nová Alpine A110 S na vrchole ponuky posúva kurzor smerom k výkonu. Jeho podvozok „Sport“ bol ušitý na mieru pre plný výkon 300 k motora. Má dušu športového auta a je dodávané s voliteľnými semi-slick pneumatikami. A na mieru vyrobenou aerodynamickou úpravou, ktorá ohromí vodičov, ktorí si potrpia na presnosť, najmä na pretekárskej dráhe. Nová A110 S je nepopierateľne vzrušujúce vozidlo, ktoré vám prinesie zimomriavky.

Zákazníci si môžu nové vozidla Alpine A110 objednávať od 24. novembra v závislosti krajiny.

„Rok 2021 je pre značku Alpine historický: začala pôsobiť v pretekoch Formuly 1, vyhrala Veľkú cenu Maďarska a posunula sa vpred v Endurance programe v najvyššej kategórii. To je presne to, čo predstavuje nový modelový rad Alpine A110: je ostrejší, posúva výkon o úroveň vyššie a vystihuje to, o čo sa snažíme na poli motoristického športu.“ Laurent Rossi, Generálny riaditeľ spoločnosti Alpine.

Zdroj: Renault

Reklama