6.9 C
Bratislava
piatok, 22 septembra, 2023
Reklama

Fiat 500L Living s internetom Vodafone 4G

Odporúčame

  • Na nedávnom autosalóne vo Frankfurte mala premiéru nová akcia venovaná Fiatu 500L Living.
  • Zákazníci, ktorí si kúpia posledný model rodiny 500 budú odmenení mobilným pripojením Vodafone Mobile Wi-Fi 4G s internetom na 24 mesiacov a 15 GB dátovým limitom na mesiac.
  • Inovatívny Wi-Fi hotspot umožňuje pripojenie až 10 zariadení súčasne, a to pri rýchlosti cez 70 MB/s.
  • Táto iniciatíva bola spustená v Taliansku a v Nemecku a v niekoľkých ďalších dňoch bude rozšírená na všetky európske trhy.

Nová akcia bola predstavená na Medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte v súvislosti s uvedením Fiatu 500L Living. V rámci začatia predaja modelu 500L Living prichádza Fiat s internetovým pripojením Vodafone Mobile Wi-Fi 4G, inovatívnym Wi-Fi hotspotom, ktorý umožňuje simultánne pripojenie až 10 zariadení pri rýchlosti prenosu dát až 70 MB/s.

Tento výsledok partnerstva medzi Fiatom a poprednou európskou telekomunikačnou spoločnosťou prináša do Fiatu 500L Living internetové pripojenie bez nutnosti inštalácie akéhokoľvek softvéru alebo ovládača. Po aktivácii sa vytvorí zabezpečená bezdrôtová sieť Wi-Fi, prostredníctvom ktorej je možné prechádzať internet, sťahovať súbory a hudbu, zdieľať fotografie a dokumenty alebo používať e-mail. Mimo to je možné využiť rozšírené nastavenia, akým je napríklad firewall, všetko ľahko a rýchlo.

Dohoda medzi Fiatom a Vodafonom umožňuje zákazníkom Fiatu 500L Living v Taliansku, Nemecku a následne vo všetkých hlavných európskych krajinách voľný prístup k internetu po dobu 24 mesiacov. Paket obsahuje modem Vodafone Mobile Wi-Fi 4G a dátovú SIM kartu s 15 GB objemom dát.

Fiat 500L Living
Fiat 500L Living

Vodafone Mobile Wi-Fi 4G hotspot má vstavanú batériu, ale je možné ho napájať aj prostredníctvom USB portu vo vozidle, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy. Vysokorýchlostný internet dáva používateľom slobodu a umožňuje im prostredníctvom mobilných aplikácií byť v kontakte so svojimi priateľmi na Facebooku alebo Twitteri. Zároveň môžu získať informácie v reálnom čase o doprave alebo počasí. Táto nová funkcia zvyšuje komfort na palube Fiatu 500L Living. Jedná sa o nový spôsob poňatia automobilu, ktorý nie je založený iba na technickej špecifikácii, ale na skutočných zážitkoch, ktoré život prináša.

Fiat bol vždy synonymom inovatívnych vozidiel, ktoré ponúkali dômyselné technologické riešenia, ktoré boli ľahko použiteľné a uspokojovali konkrétne potreby užívateľov. Nie je teda vôbec náhoda, že Fiat 500L využíva rozhranie, ktoré umožňuje pripojenie k internetu, ďalej navigáciu či infotelematické zariadena, ktoré sú maximálne užívateľsky priateľské.

Zdroj: Fiat

Reklama