6.9 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
Reklama

ANRAcar posilňuje predajnú sieť značky Nissan

Odporúčame

Bratislava, 11. februára 2014 – Približne každé tretie auto, ktoré sa predá na Slovensku, sa predá v rámci Bratislavského kraja. Preto je prítomnosť silnej a kvalitnej siete predajcov v tomto regióne dôležitá pre každú automobilovú značku. Od 1. februára 2014 posilnil predajnú sieť Nissan nový autorizovaný predajca na Panónskej ceste 45 v bratislavskej Petržalke – spoločnosť ANRAcar.  

Od februára tohto roka spoločnosť ANRAcar posilnila sieť 9 autorizovaných predajcov Nissan na území Slovenska a pre automobilovú značku Nissan sa stáva strategickým zákazníckym i predajným miestom na území Bratislavy. Spoločnosť ANRAcar bola založená v novembri 1997. Venuje sa predaju a servisu motorových vozidiel, v ktorom získala povesť jedného z najlepších predajcov nových automobilov na Slovensku a je referenciou v oblasti popredajných a servisných služieb.

Vstup ANRAcar-u na slovenský trh je veľkou výzvou a hneď v úvode ponúka pre nových zákazníkov v rámci svojej uvádzacej kampane 3, 2, 1… ŠTART – 6 výnimočných benefitov v podobe výrazných zliav na servis, originálne náhradné diely, príslušenstvo a plnú nádrž ako štartovacieho bonusu. Majitelia nových automobilov Nissan budú mať v rámci štartovacej kampane netradičnú možnosť stráviť 2 noci v exkluzívnom 5* Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE Chateau Herálec na českej Vysočine.

V rámci produktového portfólia Nissan ponúka ANRAcar všetky osobné vozidlá vrátane dodávky NV200 a športového automobilu 370Z. Úplnou novinkou v ponuke je vynovený crossover Qashqai, ktorý si zákazníci v ANRAcar môžu už teraz otestovať.

Spojenie so značkou Nissan je pre nás významným krokom v smerovaní našej spoločnosti. Pevne verím, že dokážeme ponúknuť novým, súčasným, ako aj pôvodným majiteľom vozidiel Nissan vysoký štandard predajných a popredajných služieb a pomôžeme tak posilniť pozíciu značky Nissan nie len v rámci Bratislavy, ale aj na Slovensku. Automobily značky Nissan sú spoľahlivé, technologicky vyspelé vďaka mnohým inováciám, design-ovo zaujímavo riešené a vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a vyhovujú i tým najnáročnejším požiadavkám našich zákazníkov,

uviedol Juraj Hanajík, Spolumajiteľ spoločnosti ANRAcar.

Nissan vždy posúval hranice v automobilovom priemysle tam, kde sa žiaden iný výrobca nikdy pred nami neodvážil. Prináša automobily plné vzrušujúcich inovácií dostupných pre každého. Bratislava je pre nás významným predajným miestom v rámci Slovenska, preto som rád, že práve vďaka novému partnerovi ANRAcar sa dostupnosť vozidiel Nissan v rámci Bratislavského kraja pre zákazníkov výrazne zlepší,

dodal Karol Guľa, Country Manager značky Nissan na Slovensku.

Zdroj: Nissan

Reklama