/
/
/
Zbystrite svoje zmysly: nová reklamná kampaň na Jeep® Compass 2014

Zbystrite svoje zmysly: nová reklamná kampaň na Jeep® Compass 2014

Reklama

  • Na talianskych televíznych kanáloch od 1. septembra.
  • Televízny spot prezentuje Jeep Compass modelového roku 2014. V dňoch 14. a 15. septembra prebehnú u talianskych dealerov značky Jeep dni otvorených dverí.
  • Zmodernizované kompaktné SUV značky Jeep sa môže pochváliť prepracovaným exteriérom, oveľa dokonalejšími a komfortnejšími interiérmi a kompletnou paletou bezpečnostných prvkov.

Od 1. septembra bude na talianskych televíznych staniciach vysielaná nová reklama na Jeep Compass 2014 „Sharpen your Instinto“. Spot prezentuje nedávno modernizované kompaktné SUV značky Jeep, ktoré prichádza s prepracovaným exteriérom, oveľa dokonalejšími a komfortnejšími interiérmi a inovovanou paletou bezpečnostných prvkov a technológií. Reklamné spoty v 15 a 30sekundových formátoch zdôrazňujú nové funkcie modelu Jeep Compass.

Televízny spot založený na kreatívnom koncepte agentúry Leo Burnett pod vedením Alessandra Antonini a Francesca Bozzy sa zameriava na dvojaký charakter modelu Compass. Na eleganciu a dômyselnosť, ktorú zdieľa s vlajkovou loďou Grand Cherokee, a viac dobrodružnú povahu, ktorá zaručuje vynikajúce schopnosti v teréne.

Reklama sa točí okolo mladej intelektuálne založené ženy s výraznou osobnosťou, osobitým správaním a nezávislým charakterom. Reaguje na rôzne prírodné podnety (vtáky, listy, dážď atď.), nasleduje svoj ​​inštinkt a odhaľuje silu prírody. Mladá žena riadi svoj Jeep Compass, s ktorým sa rozhodne vydať vlastnou cestou a sledovať svoje vášne a túžby.
Spot ukazuje mladú ženu ako spojenie inštinktu a nepredvídateľných udalostí, ktoré sú súčasťou prírody. Ako u zvierat, ktoré žijú v prírode, aj jej zmysly sa zlepšia a umožnia jej vnímať veci skôr, než sú toho schopní ostatní ľudia. Spot naznačuje, že ľudia, ktorí riadia Jeep Compass, získajú lepšie inštinkty.

Nová kampaň sa v Taliansku objaví aj v tlači a v rozhlase a postupne bude uvedená na všetky hlavné európske trhy.

Jeep Compass 2014, ktorého predaj bol na všetkých európskych trhoch zahájený koncom júna, sa môže pochváliť prepracovaným exteriérom a novými, oveľa dokonalejšími a komfortnejšími interiérmi.

Nový Jeep Compass ponúka štandardne bočné airbagy a parkovaciu kameru Parkview (štandard modelov Limited, voliteľne u modelov North), ktoré dopĺňajú doterajšiu bohatú škálu bezpečnostných prvkov poskytujúcich vodiči pomoc tak v mestskej premávke, ako aj v teréne. Jeep Compass ponúka vo svojom segmente nadpriemerné schopnosti v teréne mimo iného vďaka trvalému pohonu všetkých kolies Freedom Drive I s režimom Lock. Ten bol navrhnutý tak, aby užívateľom poskytol celoročnú istotu zvládnutia akéhokoľvek počasia. Ponuka pohonných jednotiek Compass modelového roka 2014 zahŕňa dieselový preplňovaný motor 2,2 l s výkonom 163 k a krútiacim momentom 320 Nm, ktorý je k dispozícii aj vo verzii so zníženým výkonom 136 k, a tiež dva zážihové motory: 2,4 l s výkonom 170 k a krútiacim momentom 220 Nm a 2,0 l s výkonom 156 k a krútiacim momentom 190 Nm. Oba zážihové motory využívajú novú šesťstupňovú automatickú prevodovku.

Modelovú ponuku v Európe tvorenú výbavami Sport a Limited dopĺňa novo verzia North. Tento stupeň výbavy sa pojatím interiéru a ponukou prémiových prvkov radí na vrchol radu Compass. Jeep Compass 2014 je ponúkaný v šiestich farbách karosérie : Black, Bright White, Billet Silver, True Blue, Maximum Steel a Granite Crystal. U verzie Limited sú teraz ponúkané špičkové interiéry s koženými sedadlami v odtieňoch Saddle Brown a Dark Slate Grey.

http://youtu.be/uyrXTn208sU

Zdroj: Jeep

Prečítať celý text

Reklama