/
/
/
Úplne nová Mazda MX-5

Úplne nová Mazda MX-5

Reklama

Evolúcia ikony

Netrpezlivo očakávaná 4. generácia Mazdy MX-5, najnovšie stelesnenie najpredávanejšieho roadsteru na svete, v sebe skrýva dušu, štýl a pôžitok z jazdy, pre ktoré je toto ikonické auto svetoznáme.

Jej stredobodom je filozofia Jinba Ittai alebo „súzvuk medzi jazdcom a koňom“, ktorá vytvára intímne puto medzi vodičom a autom. Povznášajúci pocit z pohonu zadných kolies, perfektné rozloženie váhy 50:50 a karoséria o viac ako 100 kg ľahšia ako u jej predchodcov vytvoria vzrušujúcu jazdu a spoja vás s cestou v každej zákrute.

Vzťah medzi vodičom a autom je ďalej upevnený prostredníctvom nových zabudovaných technológií Mazda, ktoré sa starajú o vašu bezpečnosť  a spojenie cez MZD Connect. Naša ocenená technológia SKYACTIV zahŕňa motory, prevodovku, podvozok a karosériu, ktoré poskytujú pre úplne novú Mazdu MX-5 vyváženú kombináciu výkonu, spotreby a pôžitku z jazdy.

Nová Mazda MX-5 je stelesnením dizajnového jazyka KODO Soul of Motion a je pripravená na akciu od momentu, keď si sadnete za volant. Úplne nová Mazda MX-5 predstavuje všetko, čím bolo toto legendárne auto svetoznáme už

25 rokov. Len jeden pohľad vám zrýchli pulz.

Nech žije roadster!

Zdroj: Mazda

Prečítať celý text

Reklama