/
/
/
Tip na cestovanie: „MINI Story“ v BMW Museum v Mníchove. Nová výstava sa otvára 27.novembra 2014.

Tip na cestovanie: „MINI Story“ v BMW Museum v Mníchove. Nová výstava sa otvára 27.novembra 2014.

Reklama

Mníchov. MINI, ako mestská kultová značka z portfólia BMW Group, bude stredobodom pozornosti počas dočasnej výstavy s názvom „MINI Story“. Od 27.novembra 2014 až do 31.januára 2016 budú môcť návštevníci BMW Museum v Mníchove po prvýkrát obdivovať viac ako 30 pôvodných vozidiel, menšie exponáty a doplnky z 55 ročnej histórie MINI. Početné fotografie, filmy a nákresy, spolu s množstvom podkladov vyrozprávajú príbehy o tradícii bohatej značky v 20 tématických oblastiach. Grand Opening párty novej výstavy sa uskutoční 28.novembra 2014 priamo v BMW Museum.

Peter Schwarzenbauer, člen predstavenstva BMW AG, povedal: „Puto medzi MINI a jeho vodičom je predovšetkým emocionálne. Táto rozsiahla výstava v BMW Museum poskytne strhujúcu prehliadku bohatého dedičstva MINI – od koncepcie pôvodného Mini v roku 1959 až po súčasnosť. Teším sa na stretnutie s návštevníkmi a MINI fanúšikmi, ktorí zdieľajú rovnaké nadšenie.“

„Po nedávnom hosťovaní Rolls-Royce Motor Cars umožní táto MINI špeciálna výstava našim návštevníkom bližší pohľad na ďalšiu značku BMW Group. Pospájali sme najrôznejšie aspekty MINI v rámci jeho mladíckeho, dynamického a inovatívneho prostredia,“ dodáva Gabriele Fink, riaditeľka BMW Museum.

Otvorenie podujatia s fanúšikmi MINI
Dňa 28.novembra 2014 pozýva BMW Museum všetkých priaznivcov značky MINI na veľkú párty k otvoreniu výstavy. Návštevníci sa môžu od 20.00 hod až do skorých ranných hodín stretnúť pri koktaile s podobne zmýšľajúcimi fanúšikmi MINI a rocková kapela The Rifles vytvorí požadovanú atmosféru. Vstupné  je € 5,00 a zahŕňa aj uvítací koktail.

Ďalšie informácie nájdete na: www.bmw-museum.com

Zdroj: BMW Group

Prečítať celý text

Reklama