/
/
/
Svetová premiéra Peugeot Traveller na ženevskom autosalóne

Svetová premiéra Peugeot Traveller na ženevskom autosalóne

Reklama

PEUGEOT Traveller bude predstavený vo svetovej premiére na autosalóne v Ženeve a pre značku je významným vstupom do sveta Combispace a Navette VIP. Dizajn značky PEUGEOT prináša do tohto segmentu nové identifikačné znaky svojich hatchbackov a SUV. Výrazný dizajn modelu PEUGEOT Traveller vyžaruje silu a eleganciu. PEUGEOT Traveller má mnoho silných stránok a môže sa stať referenciou v segmente. Jeho nová verzia modulárnej platformy EMP2 je zárukou vysokej kvality, efektívnosti a rekordnej spotreby v segmente. Motory BlueHDi EURO6 sú vybavené najefektívnejšou technológiou redukcie znečisťujúcich látok s SCR umiestneným pred FAP filtrom. Táto technológia, ktorá je od roku 2013 už overená, kombinuje jazdné vlastnosti a výkon až 180k a 400 Nm so spotrebou a emisiami CO2 best in class v segmente. Modelový rad vykazuje priemernú spotrebu 5,4 l/100 km, resp. 140 g/km. Jazdné vlastnosti vozidla PEUGEOT Traveller sú adekvátne know-how značky PEUGEOT a poskytujú pokojné cestovanie, luxusné prostredie a komfort. PEUGEOT Traveller ponúka viacero konfigurácií, až do 9 miest na sedenie, a výbavu často jedinečnú v segmente, čím je toto vozidlo príjemné a prispôsobí sa každodenným podmienkam.

PEUGEOT TRAVELLER – sa bude ponúkať v 3 verziách

1. TRAVELLER COMBISPACE ( 5,7,8 miestny) – pre tých, ktorí hľadajú priestor, modularitu, robustnosť, funkčnosť, variabilitu pre voľný čas, prepravu väčších predmetov, osôb.

2. TRAVELLER Business ( 5-9 miest) – ( Navette) pre profesionálov na prepravu a cesty pre svojich klientov – preprava na letiská, taxi služba, hotelová preprava

3. TRAVELLER Business VIP ( 6 alebo 7 miestny) –( Navette VIP) pre profesionálov vyžadujúc automobil najvyššej úrovne pre VIP, služobné cesty.

PEUGEOT Traveller – v skratke

1. Je jediným z automobilov vo svojom segmente , ktorý profituje z novej platformy EMP2- je perfektne adaptovateľná nielen na dĺžku, ale aj na celkovú ako aj úžitkovú hmotnosť modelu

2. Je ponúkaný v 3 dĺžkach- Compact -4,6m, Standard -4,95m, Long- 5,30m pre 5 až 9 osôb, objem kufra sa pohybuje od 1500 litrov až do 4900 litrov vďaka vyberateľným sedadlám.

3. Verzia Compact s dĺžkou 4,60m je jedinečná v tomto segmente a rovnako pojme 9 osôb pričom je dostatok priestoru na všetkých miestach. PEUGEOT Traveller má menšie rozmery a skrátené previsy, tým sa vozidlo stáva ľahko ovládateľným pre každodenné používanie aj v mestských podmienkach.

4. Výška 1,90m umožňuje bezproblémový vstup do podzemných garáží a parkingov, na letiská, obchodne centrá

5. Možnosť otvárania zadného okna či už v sérii alebo v opcii podľa verzií dáva väčší priestor pre optimalizáciu nakladania

6. Modularita zadných sedadiel na koľajniciach dáva viaceré varianty nielen pre sedenie, ale pre prepravu dlhých predmetov ( až do 3,5 m)

7. Bezdotykové bočné posuvné dvere

8. Motorizácie BlueHdi Euro6 , ktoré sú nielen výkonné a úsporné, ale aj ekologické

9. Nová automatická prevodovka EAT6 , ktorá nielen uľahčuje riadenie , ale výrazne prispieva k zníženej spotrebe.

10. Head-up displej a načítanie dopravných značiek s odporúčanou maximálnou rýchlosťou sú jedinečné v segmente; 11. Prvý krát sú vo vozidle značky namontované nové technológie: Nová online navigácia s hlasovým ovládaním a dopravné informácie v reálnom čase, VisioPark 1 cúvacia kamera so 180° zorným uhlom a so zoomom, alebo Asistent pozornosti vodiča.

Zdroj: Peugeot

Prečítať celý text

Reklama