/
/
/
Stretnutie Camp Jeep® 2019 bude hostiť európsku premiéru nového modelu Jeep® Gladiator

Stretnutie Camp Jeep® 2019 bude hostiť európsku premiéru nového modelu Jeep® Gladiator

Reklama

  • Najvýznamnejšia akcia klubu Jeep Owners Group (JOG) a priaznivcov značky Jeep z celej Európy prebehne v talianskom San Martino di Castrozza od 12. do 14. júla.
  • Značka Jeep pri tejto príležitosti predstaví v európskej premiére nový Jeep Gladiator.
  • Nový Jeep Gladiator, najschopnejší stredne veľký pick-up všetkých čias, sa na trhoch regiónu EMEA objaví v priebehu roka 2020.
  • Návštevníci Camp Jeep 2019 budú môcť obdivovať tiež Wrangler Rubicon 1941 navrhnutý značkou Mopar. Jedná sa o off-roadovú konfiguráciu, ktorá je 100% spôsobilá k prevádzke na pozemných komunikáciách a dokáže uspokojiť všetku túžbu po dobrodružstve.
  • Kompletný program a vstupenky budú k dispozícii na internetových stránkach značky Jeep od budúceho mesiaca.

https://youtu.be/mmWxEVt5RYw

 Značka Jeep® prezradila miesto konania tohto ročníka podujatia Camp Jeep® 2019, najvýznamnejšej udalosti všetkých majiteľov a priaznivcov vozidiel značky Jeep®. Stretnutie prebehne od 12. do 14. júla v preslávenom talianskom mestečku San Martino di Castrozza (Trento).

Toto úchvatné miesto v majestátnych Dolomitoch ponúkne priaznivcom značky a členom klubu Jeep® Owners Group (JOG) z celej Európy bohatý akčný program. Šiesty ročník bude okrem iného hostiť aj jednu európsku premiéru. Fanúšikovia značky a majitelia vozidiel Jeep® budú mať možnosť zoznámiť sa s novým modelom Jeep® Gladiator, bezpochyby najschopnejším stredne veľkým pick-upom všetkých čias, ktorý bude vybavený radom doplnkov z dielní značky Mopar.

Na účastníkov Camp Jeep® 2019 čakajú tri dni vzrušujúceho dobrodružstva, napríklad jazdy so všetkými súčasnými modelmi v rámci kurzov jazdy v teréne, a tiež bohatý sprievodný program zahŕňajúci živé koncerty a zábavu pre deti. Stretnutie v Dolomitoch ponúkne návštevníkom dobrodružstvo v duchu Jeep® Jamboree, klasického amerického stretnutia venovaného jazde v teréne. Tento formát stretnutia inšpiruje každoročne viac ako 30 podobných podujatí od Kalifornie po Maine a od Arizony po Tennessee. Táto úžasná americká tradícia sa do Európy preniesla v roku 2014 v podobe veľkolepého stretnutia Camp Jeep®, ktoré je skutočnou oslavou slobody, vášne a dobrodružstva v rýdzom a originálnom štýle Jeep®.

Nespornou hviezdou tohto ročníka bude nový Jeep® Gladiator, ktorý sa svetu prvýkrát predstavil na autosalóne v Los Angeles koncom roka 2018. Nový Gladiator nadväzuje na bohatú tradíciu odolných a spoľahlivých pick-upov značky Jeep® Vyznačuje sa originálnym dizajnom, funkčnosťou, všestrannosťou, najlepšou ťažnou kapacitou a nosnosťou vo svojej triede, slobodou jazdy s nebom nad hlavou, pokročilými a úspornými pohonnými jednotkami, špičkovou jazdnou dynamikou na vozovke a off-roadovými schopnosťami v teréne, a samozrejme tiež radom bezpečnostných prvkov a najmodernejších technológií.

Nový Jeep® Gladiator, ktorý je vyrábaný v továrni Toledo Supplier Park v Tolede, Ohio, sa u predajcov značky Jeep®v Spojených štátoch objaví už tento rok na jar. Jeho uvedenie na trhy regiónu EMEA (Európa, Blízky východ a Afrika) je naplánované na rok 2020.

Ďalším významným hosťom nadchádzajúceho podujatia Camp Jeep® bude Jeep® Wrangler Rubicon 1941 navrhnutý značkou Mopar, ktorá sa v rámci skupiny FCA špecializuje na popredajné služby a produkty pre všetky vozidlá skupiny.

Jeep® Wrangler Rubicon 1941, ktorý sa predstavil na tohtoročnom autosalóne v Ženeve je 100percentne schválený k prevádzke na pozemných komunikáciách. Vozidlo je vybavené vybranými dielmi Jeep® Performance Parts, ktoré posúvajú jeho legendárne off-roadové schopnosti do novej dimenzie. To demonštrujú napríklad sada zvýšenia podvozku o 2 palce, šnorchel pre vyššiu brodivosť, lišty proti kameňom, čierne prahy dverí, čierne viečko palivovej nádrže a celoročné koberčeky.

Celkovú podobu tohto vozidla završuje karoséria 1941, ktorá pripomína významný rok značky Jeep®. Model Willys pripomína rad detailov, akými sú kolesá, hlavica radiacej páky či stolík na dverách batožinového priestoru. Vozidlo je zušľachtené vybraným príslušenstvom z katalógu Jeep® Wrangler, ktorý zahŕňa vyše 200 položiek. Jedná sa o matne čiernu sedemotvorovú masku chladiča, zásterky kolies, off-rodové svetlá, matne čierne kryty vonkajších zrkadiel, to všetko v kontraste so žltým odtieňom karosérie Hella Yella. Táto špeciálna konfigurácia bude k dispozícii od tohto leta, a to aj u verzií Sport a Sahara s dieselovým motorom 2.2.

Ďalšie informácie o podujatí Camp Jeep® 2019 nájdete na miestnych internetových stránkach značky Jeep® alebo na oficiálnych sociálnych kanáloch značky Jeep®:

Facebook: https://www.facebook.com/JeepOlllllllOpeople/

Instagram: https://www.instagram.com/jeepeurope/

Zdroj: Jeep

Prečítať celý text

Reklama