/
/
/
Špeciálny Camp Jeep® s predstavením úplne nového modelu Jeep® Wrangler

Špeciálny Camp Jeep® s predstavením úplne nového modelu Jeep® Wrangler

Reklama

  • Piaty ročník Camp Jeep®, najväčšieho podujatia Jeep® Owners Group, sa uskutoční 14.-15. júla 2018.
  • Táto akcia spojí majiteľov a fanúšikov značky Jeep® z celej Európy, aby oslávili príchod nového modelu Jeep® Wrangler, ktorý bude k dispozícii na prvé testovanie.
  • Online registrácia, miesto konania a program budú čoskoro k dispozícii na webových stránkach JOG a na sociálnych kanáloch značky Jeep®.

Piaty ročník Camp Jeep® – každoročného pravidelného stretnutia Jeep® Owners Group (JOG) a fanúšikov značky z celej Európy – sa uskutoční 14. a 15. júla 2018 a oslávi príchod úplne nového modelu Jeep® Wrangler.

Vzrušujúce dvojdňové podujatie s nabitým programom plným zábavy, aktivít a hier bude spojené so špeciálnou príležitosťou pre nadšencov značky Jeep® dostať sa do blízkosti novej generácie kultového Wrangleru a po prvý raz preveriť jeho schopnosti v náročnom teréne.

Úplne nový Jeep® Wrangler, ktorý bol vo svetovej premiére odhalený na autosalóne v Los Angeles, vychádza z histórie tejto automobilovej legendy, aby priniesol jedinečnú kombináciu terénnych schopností, množstva pokročilých technologických riešení a moderného dizajnu, ktorý je verný originálu.

Druhý deň Camp Jeep®, 15. júl, je mimoriadne dôležitým dátumom pre americkú značku. Je to totiž výročie podpísania dohody v roku 1941 o vybavení americkej armády s nezastaviteľným Willys-Overland MA, ktorý je považovaný za prvé vozidlo Jeep®. Dnes úplne nový Wrangler vyzdvihuje toto dedičstvo a píše novú stránku v legendárnej histórii značky Jeep®.

Každoročne Camp Jeep® pripravuje pre návštevníkov program plný aktivít, ako sú testovacie jazdy v teréne, teoretické a praktické kurzy pod záštitou Jeep® Academy a mnoho ďalších aktivít pod holým nebom. Bude to jedinečná príležitosť stretnúť sa s novými ľuďmi, zabaviť sa a zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo. On-line registrácia na podujatie, miesto konania a kompletný program Camp Jeep® budú čoskoro zverejnené na webových stránkach JOG a na sociálnych kanáloch značky Jeep®.

Zdroj: Jeep

Prečítať celý text

Reklama