/
/
/
Seat Toledo rozširuje ponuku motorizácií o dostupný dieselový motor

Seat Toledo rozširuje ponuku motorizácií o dostupný dieselový motor

Reklama

  • Moderný naftový motor 1,6 TDI 90k s nízkou spotrebou a výhodnou cenou
  • Nové komfortné výbavy

Legenda značky SEAT, model Toledo, rozširuje svoju ponuku o nové motory a výbavy. Už niekoľko týždňov po uvedení, k radu motorov pribudne obľúbený naftový motor 1.6 TDI s výkonom 90 k a to až v dvoch verziách.

Motorizácie vo verziách výbav Reference a Style budú doplnené o dieselový motor 1.6 TDI s výkonom 90 k. Zákazníci si zároveň môžu vybrať medzi päťstupňovou manuálnou prevodovkou a najmodernejšou dvojspojkovou sedemstupňovou automatickou prevodovkou DSG. Spotreba paliva je pritom len 4,4 l/100 km.

Novou výbavou, ktorou si budú môcť zákazníci už vo výbave Reference ozvláštniť interiér bude kožený poťah multifunkčného volantu a radiacej páky. Cestujúci vzadu získajú vyšší komfort s elektricky ovládanými oknami už od nižšej verzie vybavenia Reference. Táto výbava je vo výbave Style už v sériovej výbave.

Model SEAT Toledo je ďalším z radu úspešných modelov, ktorými značka SEAT zaznamenala v roku 2013, ako jedna z mála automobilových značiek na európskom trhu, výrazný nárast predaja. Od začiatku roku predala o viac ako 12% vyšší počet vozidiel ako v porovnateľnom období predchádzajúceho roku.

Zdroj:Seat

Prečítať celý text

Reklama