/
/
/
Premiéra modelu F-TYPE Coupé v Los Angeles

Premiéra modelu F-TYPE Coupé v Los Angeles

Reklama

Jaguar F-TYPE Coupé – nové výnimočné športové kupé automobilky Jaguar – sa predstaví v svetovej premiére 19. novembra v predvečer autosalónu v Los Angeles.

Moderná celohlinníková konštrukcia F-TYPE Coupé prináša do života nekompromisnú víziu obdivovaného konceptu C-X16 a doplní tak model F-TYPE Convertible, ktorý už stihol získať titul ‘World Car Design of the Year 2013’

Ian Callum, hlavný dizajnér značky Jaguar povedal:

Nadšenie, ktoré zavládlo po odhalení konceptu C-X16 bolo úžasné; preto vás môžem ubezpečiť, že dramatické odhalenie modelu F-TYPE Coupé v Los Angeles bude veľmi významným momentom.

Boli sme ohromení pozitívnym ohlasom na F-TYPE Convertible, pre mňa osobne je vytvorenie športového kupé jedinečným procesom, ktorý mi prináša potešenie – a som si istý, že vizuálne aj dynamicky posúva F-TYPE Coupé hranice opäť ďalej.

Úplné technické údaje, fotografie a videá nového modelu F-TYPE Coupé budú k dispozícii od 20. novembra na www.media.jaguar.com

Zúčastnite sa predstavenia nového modelu na: Jaguar LA live broadcast

jag_f-type_coupé_studio_white_061113_01
Jaguar F-TYPE Coupé

POZNÁMKY

  • Začiatok predaja F-TYPE Coupé na jar 2014.
  • Event z odhalenia F-TYPE Coupé sa uskutoční na dosiaľ utajenom mieste v Los Angeles o 19:00 PST ,19. novembra (03:00 GMT 20. novembra). Video na: Jaguar LA live broadcast
  • F-TYPE Coupé sa predstaví na autosalóne v Los Angeles 20. novembra, tlačová konferencia Jaguar Land Rover začína o 10:00 PST.
  • F-TYPE Coupé môžu vidieť návštevníci aj na autosalóne v japonskom Tokiu 20. novembra, tlačová konferencia Jaguar Land Rover sa bude konať o 12:15 JST.
  • Koncept Jaguar C-X16 mal premiéru na autosalóne vo Frankfurte v septembri 2011.
  • Model F-TYPE Convertible bol odhalený na autosalóne v Paríži v septembri 2012 a ponúka sa v troch variantoch s motorom V6 F-TYPE (340 k) a F-TYPE S (380 k), a V8 (495 k) F-TYPE V8 S.

Zdroj: Jaguar

Prečítať celý text

Reklama