6.9 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
Reklama

Pôjdeme k moru, rozhodol Jirka Mádl a odišiel v čiernom športiaku Kia

Odporúčame

Jirka Mádl je ortodoxný kolobežkár, ale keď sa ide k moru, je mu jasné, že to chce poriadne auto. Ako režisér nového rodinného snímku Pôjdeme k moru o tom vie svoje. Partner filmu – automobilka Kia, sa rozhodla spoluprácu s úspešným hercom rozšíriť a poskytla mu čierny športiak Kia pro_cee’d GT s výkonom 204 ka rýchlosťou 230 km/h. Oficiálne odovzdanie prebehlo v piatok 1. novembra v Čestliciach za účasti televíznych kamier a fotografov.

Možno sa o mne vie, že mám rád kolobežky, ale s chuťou sa prejdem aj v peknom aute, ako je gétéčko. Na ňom sa mi najviac páči to spojenie výkonu a komfortu. Je skvelé pre každodenné jazdenie, a keď je chuť a nálada, môžete si s ním prejsť svižne obľúbenou trasou . To ma proste baví !

Kvitoval začatie dlhodobej spolupráce s automobilkou mladý herec a teraz i režisér.

Či už diváci dorazia do kina akýmkoľvek dopravným prostriedkom alebo pešo, tešíme sa, že ich bude veľa a že sa im film bude páčiť,

dodal Mádl. V jeho režijnom debute Pôjdeme k moru sa divákom predstavia hviezdy ako Ondřej Vetchý či Miroslav Táborský. Jiří Mádl, ktorý je zároveň autorom scenára, sa pri jeho písaní čiastočne inšpiroval spomienkami na vlastné detstvo. Premiéra je plánovaná na marec 2014.

Zdroj: Kia

Reklama