6.9 C
Bratislava
nedeľa, 24 septembra, 2023
Reklama

Nové BMW radu 4 Coupé – oficiálne uvedenie modelu na slovenský trh

Odporúčame

Nové BMW radu 4 Coupé, ktoré nadväzuje na tradíciu zavedenú modelom BMW radu 3 Coupé, vstupuje oficiálne 5. októbra 2013 na slovenský trh. Automobil s novým označením posúva typické vlastnosti svojho predchodcu na úplne novú úroveň a stanovuje tak nové štandardy v segmente prémiových športovo-elegantných vozidiel s karosériou Coupé.

Na začiatku  predaja bude nové BMW radu 4 Coupé ponúkané v prevedeniach BMW 428i Coupé, BMW 435i Coupé a BMW 420d Coupé. Zážihové modely sa ponúkajú aj v spojení s inteligentným pohonom všetkých kolies BMW xDrive. Len s minimálnym časovým odstupom bude zahájený predaj BMW 430d Coupé so vznetovým radovým šesťvalcom a vrcholnej dieselovej verzie BMW 435d xDrive Coupé s pohonom všetkých kolies v štandardnej výbave. Na opačnom konci ponuky sa objaví BMW 420i Coupé vo verziách s pohonom zadných alebo všetkých kolies.

Ceny nového BMW radu 4 Coupé začínajú pri modeli BMW 420d Coupé na 39 800€ vrátane DPH. Súčasťou ponuky je okrem bohatej štandardnej výbavy aj servisný balíček BMW Service Inclusive, ktorého súčasťou sú servisné prehliadky na 5 rokov alebo 100 000 km zdarma.

Nový model bude k dispozícií u aktuálnych autorizovaných predajcov BMW – Auto Palace Bratislava,  T.O.B. v Trenčíne, MD-Bavaria v Žiline, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, Regnum Bavaria v Prešove a od konca októbra aj v novootvorenej prevádzke BMW v Košiciach.

Zdroj: BMW

Reklama