6.9 C
Bratislava
piatok, 22 septembra, 2023
Reklama

„NAJLEPŠIE AUTÁ 2013“: SEAT Alhambra je tretíkrát za sebou víťazom kategórie dovážaných MPV

Odporúčame

Bratislava, apríl 2013 – SEAT Alhambra bol tretíkrát za sebou zvolený „Najlepším dovážaným MPV“ v ankete „Najlepšie autá 2013“, v ktorej sa svojimi hlasmi zúčastnilo 112 877 čitateľov časopisu „auto motor und sport“. Dr. Matthias Rabe, člen predstavenstva a viceprezident spoločnosti SEAT zodpovedný za výskum a vývoj, prevzal ocenenie na galavečere v Stuttgarte od Alexandra Blocha, vedúceho oddelenia pre testy a techniku časopisu „auto motor und sport“.

Na stupne víťazov sa dostal aj SEAT Leon a SEAT Ibiza. Obidva modely obsadili tretie miesto vo svojej triede, napriek tomu, že sa nový SEAT Leon predáva len  niekoľko týždňov. Tento rok bolo v ankete nominovaných 373 modelov v desiatich kategóriách. Hlasovania sa po celom svete zúčastnilo viac ako 216 000 čitateľov zo 17 krajín.

 

Tri víťazstvá za sebou sú pôsobivým dôkazom vynikajúcich kvalít modelu SEAT Alhambra,

prehlásil Dr. Matthias Rabe na vyhlasovaní výsledkov ankety.

Obľúbený SEAT presvedčí svojou excelentnou kvalitou a flexibilnou funkčnosťou. Veľkú úlohu v hlasovaní zohral určite tiež výnimočný pomer cena/výkon.

Ďalší triumf modelu SEAT Alhambra v ankete „Najlepšie autá 2013“ je pokračovaním neuveriteľnej šnúry víťazstiev od jeho uvedenia na trh koncom roka 2010. Naposledy v novembri 2012 získal model Alhambra ocenenie „Auto Trophy“ v čitateľskej ankete časopisu „Auto Zeitung“ – tiež tretíkrát za sebou. A ešte predtým vyhralo vozidlo Alhambra kategóriu „Import Maxivan“ v ankete „Firemné auto roku 2012“, keď v predchádzajúcom roku získalo hlavnú cenu.

Zdroj: Seat

Fotogaléria

Reklama
Predchádzajúci článok
Ďalší článok