6.9 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
Reklama

Na Australian Open 2015 uvidia návštevníci Kia Sorento inšpirovanú filmom „X-MEN“

Odporúčame

  • V spolupráci s produkčnou skupinou 20th Century Fox vznikla jedinečná podoba Kia X-Car
  • Fanúšikovia sociálnych sietí môžu tipovať, ktorá z postáv z filmu X-Men poslúžila ako inšpirácia
  • Rafael Nadal – grandslamový šampión a ambasádor značky Kia, odhalí na Australian Open 2015 model “Kia X-Car”

Spoločnosť Kia Motors nedávno zverejnila detaily spolupráce s produkčnou spoločnosťou 20th Century Fox o propagácii nového filmu „X-Men – Days of Future Past“ na diskoch Blu-ray, DVD a vo formátoch Digital HD. Kampaň zároveň propaguje sponzorské partnerstvo značky Kia na tenisovom turnaji Australian Open 2015.

Uvedenie úplne nového modelu Kia Sorento v štýle „X-Men“, je v spolupráci so štúdiom Fox naplánované na týždeň pred prvým zápasom na tenisovom turnaji Australian Open 2015. Čestnej úlohy odhaliť nový model sa zhostí ambasádor značky Kia, tenisová hviezda Rafarel Nadal.

Ešte pred odhalením môžu fanúšikovia značky Kia hádať, ktorá z postáv sa stala inšpiráciou pre tento výnimočný dizajn. Návštevníci stránky Kia Motors na Facebooku http://bit.ly/KiaXmen môžu tipovať, ktorá zo 4 ikonických postáv sa skrýva za novým dizajnom. Je to Storm, Wolverine, Mystique či Magneto? Fanúšikovia, ktorí zahlasujú správne, budú zaradení do losovania s možnosťou vyhrať DVD nového filmu X-Men: “Dni budúcej minulosti” (“Days of Future Past”).

V polovičke decembra spoločnosť Kia Motors zverejní na svojom profile a na YouTube upútavku, kde bude Rafael Nadal spoločne s postavami z X-Men súperiť proti strážcom – robotickým protivníkom (“Sentinels”) z najnovšieho filmu, ktorí chcú ovládnuť Australian Open 2015. X-Men a Nadal spoločne povedú útok proti strážcom, pomáhať im bude samozrejme “Kia X-Car.”

Po slávnostnom odhalení bude jedinečný model “Kia X-Car” vystavený v Melbournskom parku počas celého šampionátu Australian Open od 19. januára do 1. februára 2015. Následne sa model vydá na svoju propagačnú cestu po viacerých autosalónoch sveta.

Úplne nová Kia Sorento bola uvedená na niektoré trhy len nedávno. Vozidlo sa môže pochváliť jedinečnou kombináciou štýlu, praktickosti a moderných technológií, ktoré nadväzujú na úspechy predchádzajúceho modelu. Nová generácia Kia Sorento je tichšia a prepracovanejšia do najmenších detailov, samozrejmosťou je vyššia kvalita interiéru, hladšia jazda a ovládanie, ako aj množstvo nových technológií. Nová Kia Sorento je zatiaľ dostupná iba na domácom kórejskom trhu a ak prežije svoj filmový boj so “strážcami”, začiatkom roka 2015 sa vydá aj na ostatné trhy sveta.

Zdroj: Kia

Foto: Kia
Foto: Kia
Foto: Kia
Foto: Kia
kia-xmen-660x495-4
Foto: Kia
Reklama