/
/
/
Modely Giulia, Stelvio a Giulietta B-Tech je možné už objednávať

Modely Giulia, Stelvio a Giulietta B-Tech je možné už objednávať

Reklama

  • Trojica modelov ponúka výrazné a jedinečné tmavé lesklé detaily a leštené logá.
  • Tieto špeciálne vozidlá sú vybavené špičkovou technikou pre zvýšenie komfortu, bezpečnosti a konektivity.
  • Športovosť a potešenie z jazdy sa odrážajú aj v novom dizajne zliatinových kolies.

Evolúcia modelov, ktoré sú stelesnením skutočnej podstaty talianskej značky a symbolizujú dokonalosť talianskej výroby, pokračuje. U všetkých predajcov značky Alfa Romeo je možné už objednávať modely Giulia, Stelvio a Giulietta v nových verziách B-Tech, ktoré vynikajú technologicky vyspelou výbavou a atraktívnym balením s tmavými lesklými detailmi.

Alfa Romeo Giulia a Stelvio B-Tech

Špeciálna edícia B-Tech zavádza rad nových prvkov, ktoré robia vozidlá Alfa Romeo ešte dokonalejšími a osobitejšími. Súčasne však zostávajú verné všetkému, čo z nich urobilo úspešné modely. Giulia a Stelvio vynikajú novými štylistickými prvkami, napríklad lesklým čiernym prevedením masky chladiča v tvare V, krytov zrkadiel a koncovky výfuku a tiež leštenými logami na zadnej časti. Nový vzhľad dopĺňajú špecifická kolesá s monochromatickými krytmi nábojov. Kolesá sú štandardne 18palcové v prípade Giulie a 19palcové u modelu Stelvio, na želanie však môžu byť 19- a 20palcové. Tmavo lesklé doplnky sa objavujú aj na zadnom nárazníku a pozdĺžnych strešných lyžinách prvého SUV v histórii značky Alfa Romeo.

Pokiaľ ide o technológie, oba modely sú vybavené adaptívnym tempomatom, infotelematickým systémom ALFATMConnect s 8,8palcovou dotykovou obrazovkou, funkciami zrkadlenia chytrého telefónu Apple CarPlayTM a Android AutoTM a digitálnym rádiom DAB, ďalej bi-xenónovými svetlometmi s ostrekovačmi a službami pripojenia Alfa Romeo, ktoré zahŕňajú funkcie e-call a b-call, sledovanie stavu vozidla a GPS funkcie, to všetko s ovládaním prostredníctvom aplikácie Alfa Connect v chytrom telefóne.

Alfa Romeo Giulietta

Vzhľad Giulietty B-Tech potvrdzuje jej úlohu kompaktného športového vozidla. Opäť sa tu objavujú tmavé lesklé detaily, ktoré zvýrazňujú vzrušujúcu vizáž vozidla. Čiernu lesklú úpravu nájdeme na prednej mriežke chladiča v tvare V, krytoch vonkajších spätných zrkadiel, kľučkách dverí, rámčekoch hmlových svetiel, väčšej koncovke výfuku a logu Giulietta. Personalizáciu dopĺňajú tónované zadné okná, bočné prahové nástavce, športový zadný nárazník a tmavý interiér. Exkluzivitu tejto novej verzie dodávajú aj 18palcové päťotvorové zliatinové kolesá vyvedené v tmavo lesklom odtieni a doplnené monochromatickými krytmi nábojov.

Technologickú výnimočnosť dodáva Giuliette paket Tech obsahujúci infotelematický systém Alfa Connect 7″ s rádiom Alpine, ktorý integruje funkcie zrkadlenia chytrých telefónov Apple CarPlayTM a Android AutoTM, ďalej zadnú parkovaciu kameru a parkovacie senzory, vstupy USB-HDMI a služby Mopar® Connect. Vďaka prepojeniu s aplikáciou Uconnect LIVE umožňujú služby Mopar® Connect využívať rad doplnkových funkcií, napríklad cestnú asistenciu a záchranu v prípade nehody, lokalizáciu vozidla a diaľkové ovládanie vybraných funkcií, napríklad odomykanie a zamykanie dverí.

Zdroj: Alfa Romeo

Prečítať celý text

Reklama