/
/
/
Land Rover: Zlaté výročie Jamesa Bonda

Land Rover: Zlaté výročie Jamesa Bonda

Reklama

Automobilka Land Rover si pripomenula pätdesiat rokov filmov o nesmrteľnom agentovi Jamesovi Bondovi aj vystavením modelu Defender v obchodnom centre Harrods v Londýne. Tento model účinkoval hneď v úvodnej scéne snímky SKYFALL™ – najnovšieho filmu o legendárnom agentovi Jej Veličenstva.

Model Defender pokračuje v tradícii exkluzívneho radu Bondových áut v podobe pickupu s dvojitou kabínou. Na plátne sa bude objavovať v priebehu celého filmu SKYFALL™ z produkcie EON Productions Alberta R. Broccoliho, filmových štúdií Metro-Goldwyn Mayer Studios a spoločnosti Sony Pictures Entertainment, ktorý príde do kín v októbri. Model Defender je jedným zo 77 vozidiel, ktoré pre výrobu filmu poskytla britská automobilka Jaguar Land Rover. Diváci za jeho volantom uvidia najnovšie Bondovo dievča, agentku Eve, ktorú si zahrala Naomie Harris.

Ako uviedol jeden z producentov filmu Andrew Noakes, ktorý sa spolu s predstaviteľmi značky Land Rover objavil v Paríži:

Bond je rýdzo britský a Land Rover je jedna z najetablovanejších a celosvetovo najuznávanejších britských značiek, takže bolo pre nás prirodzené, že sme ju do tohto filmu zaangažovali.

Video

Fotogaléria

Prečítať celý text

Reklama