6.9 C
Bratislava
nedeľa, 24 septembra, 2023
Reklama

Kia predstavila cenník a spustila predpredaj novej Kia Sportage

Odporúčame

  • Piata generácia modelu Sportage: špičková kvalita v každom aspekte a more inovácií
  • Najmodernejší interiér s integrovaným zakriveným displejom orientovaným na vodiča
  • Dnes Kia predstavila kompletný cenník modelu Kia Sportage, čím spustila exkluzívny predpredaj
  • Cena modelu Kia Sportage už od 22 690€

Piata generácia modelu Kia Sportage bola od začiatku navrhovaná s cieľom vytvoriť ideálne mestské SUV. Úplne nový Sportage je stelesnením novej DNA značky Kia. Model Sportage s novým logom Kia opäť prináša inovácie, ktoré značku Kia pozdvihujú na novú úroveň.

Dnes spoločnosť Kia Sales Slovakia oficiálne predstavila cenník a spustila exkluzívny predpredaj obľúbeného mestského SUV. Zákazníci si môžu vybrať špecifikáciu, stupeň výbavy a doplnkové vybavenie, aby ich nové vozidlo bolo presne podľa ich predstáv a zodpovedalo ich životnému štýlu.

Najmodernejšie hybridné pohonné jednotky ešte viac zdokonaľujú schopnosti modelu Sportage, čím prispievajú k výraznému zníženiu emisií a zníženiu spotreby paliva. Najnovšie benzínové a naftové motory s vnútorným spaľovaním (ICE) sú dostupné v rôznych výkonových verziách ako aj typoch prevodoviek. V Žiline sa budú montovať všetky typy pohonov Sportage – HEV, MHEV, ICE (neskôr aj PHEV), ktoré demonštrujú pokročilú flexibilitu a modularitu závodu Kia Slovakia. Okrem štandardných modelov Sportage s predným náhonom sa na Slovensku budú predávať aj varianty s pohonom všetkých kolies.

Model Sportage je k dispozícii v štyroch úrovniach výbavy: Silver, Gold, Platinum a GT-Line. Vo výbave GT-Line bude k dispozícii aj s čiernou strechou, ktorá zvýrazňuje športový profil vozidla a dynamický C-stĺpik. Cena novej generácie Kia Sportage začína od 22 690€. Kompletný cenník modelu je súčasťou tlačovej správy.

Model Kia Sportage definuje dokonalé mestské SUV a bude sa predávať so štandardnou 7-ročnou zárukou Kia.

Nový Sportage je v každom ohľade skutočným inšpirátorom pre segment SUV,či už spomeniem dizajn, prepracovaný interiér, najnovšie technológie, hospodárne, no dynamické pohonné jednotky alebo bezpečnostné systémy najvyššej úrovne. Úplne nový Sportage je skrátka ideálne mestské SUV a verím, že jeho predaj bude ešte úspešnejší ako v minulosti.“ povedal Marián Hoffer, generálny riaditeľ spoločnosti Kia Sales Slovakia. 

Zdroj: Kia

Reklama