/
/
/
Jeep® Renegade bude mať premiéru na striebornom plátne v akčnom filme štúdia Warner Bros. Batman v Superman: Dawn of Justice

Jeep® Renegade bude mať premiéru na striebornom plátne v akčnom filme štúdia Warner Bros. Batman v Superman: Dawn of Justice

Reklama

  • Značka Jeep® začala novú marketingovú kampaň vychádzajúcu zo spolupráce so štúdiom Warner Bros. na snímke Batman v Superman: Dawn of Justice.
  • Hlavnou postavou reklamy je nová špeciálna edícia Jeep® Renegade Dawn of Justice, ktorá sa u predajcov v regióne EMEA objaví už tento mesiac.
  • Exkluzívny on-line zážitok Bitka odpadlíkov.

V nadväznosti na nedávno oznámené partnerstvo medzi spoločnosťou FCA US LLC a štúdiom Warner Bros týkajúce sa prípravy akčného dobrodružného filmu Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti), ktorý sa v európskych kinách objaví v najbližších týždňoch, začala značka Jeep® v regióne EMEA novú marketingovú a komunikačnú kampaň. V rámci nej prezentuje novú špeciálnu edíciu Jeep® Renegade Dawn of Justice. Kampaň bude zahŕňať rad aktivít, vrátane televíznej aj tlačenej reklamy, digitálnych aktivít a dealerských akcií. Všetky tieto reklamné aktivity budú vytvorené v spolupráci s tvorcami filmu Batman v Superman: Dawn of Justice.

Účinkovanie v novom filme umožňuje kompaktnému SUV Jeep® Renegade, ktoré sa môže pochváliť najlepšími offroadovými schopnosťami v danej triede, aby sa zviditeľnilo v maximálnej možnej miere. Prvý Jeep® vyrábaný v Taliansku a predávaný na viac ako 100 trhoch sveta sa na striebornom plátne objavuje vôbec po prvýkrát.

Nová reklamná kampaň, ktorou sa začína predaj špeciálnej edície Jeep® Renegade Dawn of Justice v regióne EMEA odštartovala v Taliansku 13. marca televíznou reklamou „Into to Storm“ a počas niekoľko málo dní sa rozšíri aj na ďalšie európske trhy. Kampaň bude pokračovať v rádiu, v tlačených médiách aj na internete.

https://youtu.be/lQjBantIOcw

Televízna reklama, ktorá bola predstavená na nedávnom autosalóne v Ženeve, bude vysielaná v 30- a 20sekundovej verzii. Je v nej ukážka z filmu Batman v Superman: Dawn of Justice, počas ktorej hlavný hrdina Bruce Wayne (Ben Affleck) prechádza ulicami mesta v modeli Jeep® Renegade. Ocitá sa v ruinách mesta, avšak namiesto toho, aby utekal preč, vyráža ústrety nebezpečenstvu. Prebiehajúca deštrukcia mesta je sprevádzaná slovami: „Inštinkt ťa núti riskovať a ženie ťa do nebezpečenstva. Máš rád chaos. A to práve teraz potrebujeme. Potrebujeme, aby si sa do toho vrhol, keď ostatní utekajú.“

Vo filme Batman v Superman: Dawn of Justice sa vôbec prvýkrát stretnú na plátne dvaja najznámejší kultový superhrdinovia. Na zdôraznenie povahy týchto dvoch odpadlíkov, ktorých epický konflikt sprevádza celý film, spustila značka Jeep® online aplikáciu Bitka odpadlíkov. V tomto interaktívnom zážitku si užívateľ zvolí stranu, na ktorú sa postaví, tzn. ČIERNU v prípade Batmana a MODRÚ v prípade Supermana. Užívatelia sa tak sami stanú hrdinami a pomocou modelu Jeep® Renegade pomôžu svetu zabrániť katastrofe. Tejto interaktívnej hry je možné zúčastniť sa prostredníctvom odkazu http://www.battleoftherenegades.co.uk/. Užívatelia môžu navyše získať niekoľko cien, vrátane jazdy s modelom Renegade alebo lístkov na film Batman v Superman: Dawn of Justice.

BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE a všetky súvisiace postavy a prvky sú registrovanými ochrannými známkami © & TM DC Comics and Warner Bros. Entertainment Inc. 

Špeciálna edícia Jeep Renegade Dawn of Justice

Špeciálna edícia Jeep® Renegade Dawn of Justice, ktorá sa predstavila európskej verejnosti na nedávnom autosalóne v Ženeve, vychádza zo stupňa výbavy Longitude a vyznačuje sa osobitým tmavým vzhľadom s mnohými lesklo čiernymi doplnkami exteriéru a interiéru, vrátane 18palcových zliatinových kolies, hmlových svetiel, okolia zadných svetlometov, masky chladiča a loga Jeep®. Rad štylistických prvkov je tiež v priestore pre cestujúcich.

Pod kapotou novej limitovanej edície sa nachádza buď dieselový preplňovaný motor 1.6 MultiJet II s výkonom 120 k alebo zážihový 1.6 E-TorQ s výkonom 110 k. Obe motorizácie sú kombinované s manuálnou prevodovkou a pohonom predných kolies.

Pre novu limitovanú edíciu sú určené štyri odtiene karosérie: čierna Carbon Black Metallic, Granite Crystal, červená Colorado a biela Alpine..

O filme Batman v Superman: Dawn of Justice

Režisér Zack Snyder (Muž z ocele) obsadil do filmu Batman v Superman: Dawn of Justice herca Bena Afflecka (Oscar za thriller Argo) ako Batmana/Bruca Wayna a Henry Cavilla (Muž z ocele) ako Supermana/Clarka Kenta. Títo dvaja superhrdinovia sa na striebornom plátne stretávajú tvárou v tvár vôbec prvýkrát. Scenár napísali Chris Terrio a David S. Goyer podľa postáv DC Comics, vrátane Batmana vytvoreného Bobom Kaneom a Billom Fingerom a Supermana vytvoreného Jerrym Siegelom a Joeom Shusterom. Film produkovali Charles Roven a Deborah Snyder spolu s výkonnými producentmi Wesley Collerom, Geoffom Johnsom a Davidom S. Goyerom. Film uvádza Warner Bros. Pictures v produkcii Atlas Entertainment a Cruel a Unusual Films a bude premietaný vo formátoch 3D, 2D a vo vybraných kinách IMAX 3D v priebehu niekoľkých málo týždňov.

Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company, batmanvsupermandawnofjustice.net.

Zdroj: Jeep

Prečítať celý text

Reklama