/
/
/
Honda predstavuje novú generáciu päťdverový Civic

Honda predstavuje novú generáciu päťdverový Civic

Reklama

  • Spoločnosť Honda predstavuje prvé snímky svojho špičkového hatchbacku novej generácie.
  • Civic bude najnovším modelom, ktorý bude štandardne vybavený pohonnou jednotkou Honda e:HEV
  • Pre európskych zákazníkov bude k dispozícii na jeseň 2022
  • Plní cieľ vybaviť všetky európske bežné modely elektrifikovanými pohonnými jednotkami do konca roku 2022

https://youtu.be/IqfOBQwuCMk

Spoločnosť Honda zverejnila prvé obrázky úplne nového päť-dverového modelu Civic 11. generácie špičkového hatchbacku značky.

Civic zostáva základným modelom spoločnosti Honda v Európe a najnovšia generácia stavia na takmer 50-ročnom dedičstve, pričom poskytuje užitkovosť, pohodlie a vizuálnu príťažlivosť, ktorou je tento model preslávený.

Úplne nový Civic sa bude ponúkať výlučne ako hybridný model, ktorý sa stane najnovším modelom vybaveným pokrokovou pohonnou jednotkou e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) a plní cieľ vybaviť všetky európske hlavné modely do roku 2022 elektrifikovanými pohonnými jednotkami.

Široko uznávaná hybridná pohonná jednotka, ktorou už dnes sú vybavené nedávno predstavené modely Jazz a Jazz Crosstar, model CR-V 2020, ako aj úplne nový model HR-V, ktorý sa začne predávať koncom roka, ponúkne novým majiteľom modelu Civic dokonalú zmes zábavy, výkon a efektivity jazdy.

Od uvedenia na trh v roku 1972 bol Civic dobre prijímaný zákazníkmi po celom svete a predalo sa ho viac ako 27 miliónov kusov v 170 krajinách. Úplne nový Civic e:HEV má v tomto úspechu pokračovať a do Európy sa dostane na jeseň 2022.

Zdroj: Honda

Prečítať celý text

Reklama