6.9 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
Reklama

FACELIFT BESTSELLERU MITSUBISHI ASX TERAZ UŽ AJ NA SLOVENSKOM TRHU

Odporúčame

S crossoverom Mitsubishi ASX, ktorý bol uvedený na trh v roku 2010, oslavuje Mitsubishi celosvetový úspech. Nie je tomu inak ani na Slovensku, kde značka s logom troch diamantov práve uvádza na trh modernizovanú verziu svojho bestselleru. Facelift crossoveru ASX modelového roku 2013 je aktuálne k dispozícii u všetkých autorizovaných predajcov Mitsubishi na Slovensku s novou akciovou cenou od 14 900 EUR. Faceliftovaný model Mitsubishi ASX podstúpil redizajn prednej masky, ktorej jemnejšie črty odrážajú postupnú transformáciu dizajnérskeho jazyka a vizuálnej identity vozidiel Mitsubishi smerom k masívnemu, bezpečnému a jednoduchému vzhľadu. V tomto duchu bol pozmenený aj tvar zadného nárazníka.

Facelift crossoveru ASX modelového roku 2013 sa vyznačuje radom ďalších zmien, ktoré zahŕňajú najmä:

  • nové textílie v interiéri,
  • nové chrómové prvky panelov predných dverí,
  • novú stredovú konzolu,
  • nové tlačidlo ovládania voľby režimu pohonu všetkých kolies AWC (All Wheel Control) namiesto súčasného otočného ovládača 2WD/4WD/Lock,
  • upravenú zadnú viacprvkovú nápravu pre lepšie ovládanie vozidla a jazdný komfort.

http://www.youtube.com/watch?v=S1x69l87EzY

Nový vývojový stupeň obľúbeného crossoveru Mitsubishi ASX, ktorý je aktuálne k dispozícii u všetkých autorizovaných predajcov Mitsubishi na Slovensku, ponúka dve varianty pohonných jednotiek. Vlastný čistý vznetový motor 1,8 DI-D s výkonom 110kW/150k s označením „4N1“ a zážihový motor 1,6 MIVEC s výkonom 86kW/117k, oba z dielne Mitsubishi Motors.

Zdroj: Mitsubishi

Fotogaléria

Reklama