6.9 C
Bratislava
pondelok, 20 marca, 2023
Reklama

Exkluzívne špeciálne modely Triedy G Edition 35

Odporúčame

Pri jubilejnom vyhotovení Triedy G: Edition 35 pre modely G 350 BlueTEC a G 500 zaujmú okrem iného 18-palcové disky z ľahkej zliatiny s päťlúčovým dizajnom v čiernej lesklej farbe. Ďalej predné a zadné nárazníky, obloženia podbehov kolies, vonkajšie zrkadlo a strecha v obsidiánovej čiernej metalíze. Kontrastnú kombináciu pri tejto prvej možnej voľbe vytvára lak mystická biela designo bright alebo paládiová strieborná metalíza. Druhý, decentný farebný variant, ponúka lak obsidiánová čierna metalíza aj pre karosériu.

Súčasťou Edition 35 je okrem iného rozšírenie blatníkov AMG a pri modeli G 500 športová výfuková sústava. Nechýbajú pochrómované vložky v maske chladiča či chrómový rám okolo krytu ovládača nastavenia sedadla a reproduktora.

Interiér dáva na výber dve kvalitné výbavy z kože. Nadväzujúc na exteriér dvojfarebnú alebo jednofarebnú. Ich športový charakter zdôrazňujú kontrastné ozdobné švy. Luxus interiéru podčiarkuje tiež prístrojová doska potiahnutá kožou, volant AMG Performance a ozdobné prvky designo. Nechýbajú prestaviteľné multiobrysové sedadlá s klimatizáciou.

Triedu G s balíkom Edition 35 je možné už teraz objednať u predajcov Mercedes-Benz.

Zdroj: Mercedes-Benz

Reklama