/
/
/
BMW radu 8 Golden Thunder Edition

BMW radu 8 Golden Thunder Edition

Reklama

Fascinujúci dynamický výkon patrí medzi očarujúce vlastnosti modelov BMW radu 8. Výrobca prémiových športových automobilov teraz pripravil špeciálne verzie všetkých troch karosárskych verzií s dotykom extravagancie. Špecifické zlaté dizajnové doplnky spolu so špičkovými prvkami exteriéru aj interiéru od BMW Individual zaručujú neopakovateľný mix športových schopností a luxusu.

Modely BMW radu 8 Edition Golden Thunder opäť dokazujú schopnosť oddelenia BMW Individual pretvoriť špeciálne vozidlo na výnimočný automobil pre záujemcov s mimoriadne vysokými nárokmi v oblasti štýlu a kvality. Exkluzívne dizajnové prvky interiéru a exteriéru vytvárajú nezameniteľnú náladu a dodávajú týmto špeciálnym modelom charakter na mieru vytvoreného vozidla.

Verzia Edition Golden Thunder je dostupná pre všetky druhy modelov nového BMW radu 8 Coupé, nového BMW radu 8 Cabrio a nového BMW radu 8 Gran Coupé — od BMW 840i a BMW 840d xDrive až po BMW M850i xDrive. Špeciálne modely sa budú od septembra 2020 vyrábať v závode spoločnosti BMW v meste Dingolfing. Štandardnou súčasťou všetkých vozidiel bude balík M Sport.

Čiernu metalízu Sapphire Black a matnú čiernu metalízu Frozen Black dopĺňajú starostlivo vybrané zlaté prvky, ktoré podčiarkujú atletické zameranie luxusných športových vozidiel. Tmavý vzhľad dopĺňajú lišty BMW Individual High Gloss Shadow Line s rozšírenými prvkami a čierne strmene brzdového systému M Sport. Príťažlivý kontrast vytvárajú zlaté linky tiahnúce sa od predného nárazníka, cez bočné prahy dverí až po zadný nárazník. Medzi ďalšie prvky s povrchovou úpravou zlatej farby patria kryty vonkaších spätných zrkadiel, M zadný spojler (exkluzívne dostupný iba pre model BMW radu 8 Coupé) a 20-palcové disky kolies z ľahkých zliatin s dvojlúčovým vzorom.

Schopnosti športového automobilu a individuálny luxus sa v interiéri špeciálnych modelov spája tak, aby vytvorili pocit extravagancie. Stará sa o to rozšírené čalúnenie čiernou kožou Merino od BMW Individual s nápisom Edition Golden Thunder vyšitým na predných opierkach hlavy ako aj poťah stropu alkantarou antracitovej farby od BMW Individual v modeloch BMW radu 8 Coupé a BMW radu 8 Gran Coupé či očarujúce hliníkové lišty interiéru so zlatým efektom. Špičkové a jemne štruktúrované lesklé plochy stredovej konzoly dopĺňa logo špeciálnej edície. Modely z tejto edície sa vyznačujú aj vybranými ovládačmi s krištáľovým povrchom CraftedClarity a audiosystémom Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.

Zdroj: BMW

Prečítať celý text

Reklama