6.9 C
Bratislava
pondelok, 5 júna, 2023
Reklama

BMW Group DesignworksUSA so ziskom ôsmych ocenení GOOD DESIGN

Odporúčame

Šanghaj. BMW Group DesignworksUSA, kreatívna konzultačná spoločnosť patriaca do BMW Group si odniesla osem ocenení GOOD DESIGN™ za výnimočný dizajn. Program udeľovania týchto ocenení organizuje Múzeum architektúry a dizajnu Athenaeum v Chicagu v spolupráci s Európskym centrom pre architektúru, umelecký dizajn a urbanistické štúdie V roku 2013 sa doň prihlásili tisícky súťažiacich z 38 krajín po celom svete. Spoločnosť DesignworksUSA získala cenu Good Design Award za hneď niekoľko rôznych dizajnových programov, ktoré skvele ilustrujú jej pestré portfólio klientov. Každý z ocenených produktov čerpá z kľúčových dizajnérskych princípov spoločnosti, ktorými sú výnimočné spojenia, myslenie do budúcnosti, globálny kontext a ostrovtip značky. „Náš tím považuje za obrovské zadosťučinenie, keď vidíme, že sa náš základný princíp tvorby výnimočných spojení a intenzita inovácií, ktoré nimi vznikajú, pretavujú do oceňovaných produktov,“ hovorí Laurenz Schaffer, prezident spoločnosti DesignworksUSA (BMW Group).

Ocenené dizajnérske programy spoločnosti DesignworksUSA:

Miniatúrny hráčsky počítač ASRock M8: Ultra kompaktný počítač nevídaného výkonu, ktoré sa zosobňujú vo forme špičkovej efektivity a intenzívnych emócií. Vďaka magnetickým bočným panelom a celému spektru kreatívnych moderných prvkov ponúka nevídanú slobodu prispôsobenia predstavám používateľa.

BMW i Wallbox: Toto špičkové nabíjacie zariadenie na domáce použitie tvorí súčasť komplexného zážitku z elektronickej mobility pod značkou BMW.  Jeho holistický, novátorský koncept nabíjania umožňuje vytvárať úplne nový rozmer elektrinou poháňanej prepravy.

Používateľské rozhranie rúry na pečenie Dacor Discovery 30” Wall Oven:  Toto grafické používateľské rozhranie (GUI) sa nielen úžasne jednoducho používa, ale zároveň umožňuje inteligentné ovládanie funkcií.  Vďaka ovládaču Discovery IQ sa môžu fanúšikovia varenia tešiť na príchod najmodernejších technických výdobytkov aj do svojej kuchyne.

Rad produktov na dentálnu starostlivosť Hello®:  Historicky prvý rad skutočne prívetivých™ produktov na dentálnu starostlivosť s osobitým dizajnom, ktorý rozžiari každý všedný deň.

Elektronické diaľkové ovládanie Mercury Marine:  Bezdrôtová verzia ovládača radenia a akcelerátora pre motory značky Mercury zaručuje špičkovú odozvu prevodovky, plynu aj vyváženia. Dizajn vychádza z ergonomického poňatia povrchovej úpravy, ktoré umožnilo vytvoriť hladké a pohodlné dotykové prvky.  

Pero Premec Chalk:  Toto propagačné pero vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu definuje nový obzor možností v rámci základných konceptov jednoduchosti a kvality a súčasne ich pretavuje do výnimočného udržateľného produktu. Pero Chalk je zároveň jedným z vôbec najľahších pier na trhu.

Prehrávač PRIMA Cinema:  Prehrávač PRIMA Cinema je luxusným produktom silnej značky slúžiacim na sprostredkovanie podmanivého a napĺňajúceho zážitku zo špičkového domáceho kina.

Rádiochirurgický systém Varian Edge™:  Tento dômyselný rádiochirurgický systém určený na vykonávanie rádiochirurgických zákrokov je komplexným, špecializovaným zariadením umožňujúcim vykonávať neinvazívne onkologické úkony na celom tele – kdekoľvek sa indikuje ožarovanie.

Úplný zoznam tohtoročných víťazov nájdete na nasledujúcej webovej lokalite: www.chi-athenaeum.org

BMW Group DesignworksUSA

BMW Group DesignworksUSA je kreatívna konzultačná spoločnosť, ktorá svetu inovácií pomáha napredovať už po štyridsať rokov. Odkedy spoločnosť DesignworksUSA v roku 1995 odkúpila skupina BMW Group, pomáha svojej materskej spoločnosti ale aj medzinárodne renomovaným klientom mimo automobilového priemyslu rozvíjať svoju obchodnú činnosť pomocou dizajnu a portfólia kreatívnych konzultačných služieb. Prostredníctvom spolupráce so značkami ako Coca Cola, Dassault Aviation, Embraer, HEAD, HP, Intermarine, John Deere, Microsoft, Bay Area Rapid Transit (BART), Siemens a Varian Medical Systems sa spoločnosť DesignworksUSA aktívne činí v nesmierne širokom spektre najrôznejších odvetví. Vďaka kombinácii takto všestranne nadobudnutých vedomostí a dlhodobých strategických cieľov s globálnym kontextom zabezpečeným štúdiami v Los Angeles, Mníchove a Šanghaji spoločnosť DesignworksUSA prostredníctvom svojich jedinečných, energických prostriedkov formuje svet zajtrajška.

www.designworksusa.com

Zdroj: BMW

Reklama