/
/
/
Atraktívna roadshow BMW Generation X Tour prichádza do Bratislavy.

Atraktívna roadshow BMW Generation X Tour prichádza do Bratislavy.

Reklama

BMW Group Slovakia pripravila pre existujúcich a potenciálnych zákazníkov a fanúšikov BMW roadshow zameranú na novú generáciu BMW X1. Nové BMW X1 prišlo na trh len pred niekoľkými mesiacmi a v rámci týchto verejných testovacích jázd chce naplno predviesť svoje vlastnosti, výbavu, ale tiež typickú radosť z jazdy, ktorá je v špecifickom poňatí prítomná v každom vozidle BMW.

Roadshow má symbolický názov BMW Generation X Tour, ktorý evokuje, že ide o moderne navrhnutý automobil pre všetkých, ktorým klasické automobilové kategórie nestačia. V rámci kapacity sa môže prihlásiť každý po vyplnení formulára na www.bmw.sk , resp. http://sk.embrace-bmw.com/home/ .

V Bratislave bude súčasťou BMW Generation X Tour jazda po okolí, kde vodiči naplno nasajú atmosféru a vychutnajú si jazdné vlastnosti nového BMW X1.

V takzvanej parkúrové sekcii sa vodiči budú môcť dostať až k vysoko posadeným limitom BMW X1 a pocítiť, že aj zásluhou inteligentného pohonu všetkých kolies BMW xDrive je tento automobil v každej jazdnej situácii a za každého počasia mimoriadne stabilné. Špeciálny priestor bude venovaný práve pohonu všetkých kolies BMW xDrive, ktorý dokáže aktívne meniť rozdelenie hnacieho momentu podľa aktuálnych jazdných podmienok.

Roadshow BMW Generation X Tour 2016 sa uskutoční od 5. do 8. februára na priestranstve medzi nákupným centrom Eurovea a divadlom Malá scéna v Bratislave

Zdroj: BMW Group

Prečítať celý text

Reklama