6.9 C
Bratislava
nedeľa, 5 februára, 2023
Reklama

Ako pracuje BMW Individual Manufaktur?

Odporúčame

Timo Glock, nemecký továrenský jazdec automobilky BMW, v sérii videí pozýva svojich divákov na objavnú cestu za zaujímavými oblasťami, aktivitami a projektmi v rámci spoločnosti BMW Group. Séria videí Timo’s Discovery (Timove objavy) ponúka exkluzívny pohľad do zákulisia. Glock vo štvrtej epizóde navštívil divíziu BMW Individual Manufaktur, kde sa vďaka výnimočným remeselníkom menia najnáročnejšie a exkluzívne priania zákazníkov spojené s automobilmi BMW na realitu. Glock priložil aj ruku k dielu.

Od založenia v roku 1992 bola divízia BMW Individual synonymom pre najexkluzívnejšiu formu radosti z jazdy. Od začiatku sa zameriavala na maximálnu kvalitu a na to, aby sa podarilo splniť každú požiadavku zákazníkov. A to je v podstate pravda aj v dnešnej divízii BMW Indvidual Manufaktur; v halách v meste Garching pri nemeckom Mníchove sa zákazníci stávajú tvorcami svojho vlastného vozidla. Interiér alebo exteriér, zlaté kľučky či rodinný erb na opierkach hlavy — splniť sa dá azda každá požiadavka. Podmienka je iba jedna: úpravy nesmú ovplyvniť bezpečnostné štandardy, vlastnosti značky či právne predpisy.

Timo Glock počas svojej návštevy spoznal celý svet možností. V rámci prehliadky sa naučil všetko o celom procese od surovín až po hotové špeciálne edície, vypočul si bizarné príbehy a pomohol s výrobou súčiastky vozidla. Jeho záver: „Možné je všetko. S BMW si môžete splniť akýkoľvek automobilový sen. Je úplne fascinujúce, s akou vysokou mierou remeselnej zručnosti tu všetko vzniká.”

 

Zdroj: BMW

Reklama