/
/
/
VIZIV-7 SUV Concept

VIZIV-7 SUV Concept

Reklama

Koncept je nielen predzvesťou nového modelu, ktorý sa má do predaja v Severnej Amerike dostať začiatkom roka 2018. Zároveň ukazuje smerovanie vývoja automobilov a budúcnosť značky.

https://youtu.be/6PJNpxKAXow

SUV s tromi radmi sedadiel je najväčším konceptom, aký kedy Subaru predstavilo. Auto na 21-palcových kolesách meria na dĺžku 5,2 metra, je široké 2030 mm a vysoké 1860 mm. Jeho rázvor, ktorému do troch metrov chýba iba jeden centimeter, dáva tušiť obrovský vnútorný priestor.

To, že aj v sériovej podobe pôjde o najväčšie Subaru, ktoré bude úplne vzadu poskytovať miesta pre dospelých cestujúcich, potvrdil v Los Angeles výkonný viceprezident Fuji Heavy Industries Takeshi Tachimori.

https://youtu.be/Bc-b3Lz69WU

„Vieme, že zákazníci v tomto segmente chcú auto s plnohodnotným priestorom. A naše budúce SUV s tromi radmi sedadiel bude najväčším Subaru vôbec. Bude reprezentovať naše kľúčové hodnoty: bezpečnosť, spoľahlivosť, potenciál pre outdoorové aktivity a zároveň náš postoj k budúcnosti. Koncept VIZIV-7 SUV ukazuje, aká veľká bude budúcnosť Subaru.“

Zdroj: Subaru

Prečítať celý text

Reklama