6.9 C
Bratislava
piatok, 19 apríla, 2024
Reklama

SUZUKI SWIFT prichádza v špeciálnej edícii STYLE

Odporúčame

Ponuku práve modernizovaného Suzuki Swift rozširuje nová špeciálna edícia prinášajúca nadštandardne bohatú výbavu a výnimočný vzhľad.

Prevedenie Swift Style nadväzuje na najpredávanejšiu špecifikáciu GL / AC ( v štandarde napríklad 7 airbagov, ABS + EBD, ESP, elektricky ovládané predné okná, klimatizácia, rádio s MP3, centrálne zamykanie ) a rozširuje výbavu o ďalšie prvky.

Tými sú hmlové svetlomety a LED denné svietenie, vďaka ktorým bude Swift ešte viac neprehliadnuteľný. Pred slnkom a zrakmi zvedavcov ochránia interiér vozidla Swift Style zatmavené bočné a zadné okná. Súčasťou bohatej výbavy zvýrazňujúce neopozeraný dizajn tohto kompaktného automobilu sú aj 16 “ kolesá z ľahkých zliatin alebo smerovky integrované do vonkajších spätných zrkadiel.

V interiéri zaujme strieborné obšitie radiacej páky, koženého multifunkčného volantu a sedačiek, ktoré nesú názov modelu. Dlhšie trasy spríjemní tempomat či rádio s CD prehrávačom a pripojením USB. K vyššiemu komfortu posádky prispieva aj elektrické ovládanie zadných okien.

Okrem rozšírenej výbavy je charakteristickým rysom špeciálna edícia tiež dvojtónové lakovanie karosérie. Tento atraktívny dizajnový prvok je ponúkaný v piatich výrazných farebných odtieňoch, ktoré sú vždy kombinované s bielou metalízou Cool white pearl. Spojenie biele strechy a kontrastného odtieňa na zvyšných častiach vozidla je zaujímavou alternatívou, nie však nutnosťou. Špeciálna edícia je k dostaniu aj v klasickom jednofarebnom prevedení, potom je na výber pätica farebných odtieňov, ktoré sú pri modeli Swift štandardne v ponuke.

Zdroj: Suzuki

Swift-Style-1
© Suzuki
Swift-Style-2
© Suzuki
Reklama