/
/
/
Renault znovuobjaví model Espace na autosalóne v Paríži

Renault znovuobjaví model Espace na autosalóne v Paríži

Reklama

Na tohtoročnom autosalóne v Paríži predstaví Renault Nový Espace. Veľký, elegantný, inovatívny crossover kombinuje robustný dizajn a príťažlivý vzhľad, je založený na koncepte Initiale Paris, ktorý bol predstavený minulý rok na autosalóne vo Frankfurte.

Nový Espace pokračuje už v 30 ročnej histórii modelu, hlavné atribúty ako komfort a modularita interiéru zostávajú zachované. Nový Espace prichádza s aerodynamickým dizajnom, ktorý skrýva veľkorysú kabínu so stredovým plávajúcim panelom. Tak ako 5 miestna, je aj 7 miestna verzia je navrhnutá do posledného detailu tak, aby splynula s konštrukciou modelu.

Svetová premiéra Renault Nový Espace sa uskutoční na tlačovej konferencii vo štvrtok 2. októbra 2014 o 11:00 na stánku Renault na parížskom autosalóne. Nový Renault Espace predstaví predseda predstavenstva a generálny riaditeľ skupiny Renault pán Carlos Ghosn.

Pri tejto príležitosti pripravil Renault v spolupráci s partnermi Pablicis Conseil a DigitalisLBi originálny digitálny balíček, ktorý zahŕňa video aj 3D vizuáli. Vďaka balíčku budú môcť internetoví používatelia objavovať exteriér aj interiér modelu Nový Espace.

Verejnosť bude mať možnosť sledovať predstavenie na webovej stránke: www.crossover.renault.com

Zdroj: Renault

Nový Espace Foto: Renault
Nový Espace Foto: Renault
Nový Espace Foto: Renault
Nový Espace Foto: Renault
Prečítať celý text

Reklama