/
/
/
Nová ŠKODA Rapid Spaceback prichádza na slovenský trh

Nová ŠKODA Rapid Spaceback prichádza na slovenský trh

Reklama

Značka ŠKODA dnes uviedla na slovenský trh svoj prvý kompaktný hatchback ŠKODA Rapid Spaceback. Novinka štartuje s atraktívnou uvádzacou cenou už od 9 830 € vo výbave „Active“, vrátane predĺženej štvorročnej záruky. Štýlový akčný model Rapid Spaceback „Skyline“ s panoramatickou presklenou strechou a predĺženým sklom v piatych dverách začína na cene 12 730 €. Pri príležitosti štartu predaja budú k dispozícii aj výhodné akčné pakety „Plus“. Bohato vybavený Rapid Spaceback s akčným paketom „Active Plus“ bude v ponuke od 10 329 €. Štartovacia ponuka modelov, ktorá obsahuje predĺženú štvorročnú záruku výrobcu, platí pri využití značkového financovania prostredníctvom VW Finančné služby. Nový model je možné od dnešného dňa objednávať v sieti autorizovaných partnerov značky ŠKODA.

Škoda Rapid Spaceback
Škoda Rapid Spaceback
Nová ŠKODA Rapid Spaceback je prvý kompaktný hatchback českej značky. Mladistvá novinka obohacuje silne zastúpený segment kompaktných hatchbackov v každom smere a presvedčí sviežim dizajnom a všetkými charakteristickými prednosťami vozidla značky ŠKODA. Rapid Spaceback prichádza s ambíciou posilniť pozíciu značky ŠKODA ako lídra slovenského trhu.ŠKODA uvádza horúcu novinku na slovenský trh s mimoriadne atraktívnou uvádzacou cenou už od 9 830 € vo výbave „Active“, vrátane predĺženej štvorročnej záruky. S uvedením nového modelu prichádza aj edícia výhodných akčných paketov Plus“. Základný model ŠKODA Rapid Spaceback „Active Plus“ od 10 329 € ponúkne sériovo klimatizáciu, rádio s prehrávačom CD a MP3, predné hmlové svetlomety, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, tónované sklá, elektricky ovládané okná vpredu a zadný stierač. V cene je taktiež zahrnutá predĺžená štvorročná záruka výrobcu. ŠKODA Rapid Spaceback „Active Plus“ so štvorvalcovým benzínovým turbomotorom 1,2 TSI s výkonom 63 kW/86 k je k dispozícii od11 329 €.

Vo výbave „Ambition Plus“ disponuje ŠKODA Rapid Spaceback automatickou klimatizáciou Climatronic, rádiom s prehrávačom CD a MP3, koženým multifunkčným volantom, dekoračnými lištami palubnej dosky, centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním, palubným počítačom, zadnými parkovacími senzormi, tempomatom, hmlovými svetlometmi, tónovanými sklami a pätnásťpalcovými diskami z ľahkej zliatiny. S motorom 1,2 TSI/63 kW bude Rapid Spaceback „Ambition Plus“ k dispozícii od 12 529 €. Na výber sú tiež agregáty 1,2 TSI s výkonom 77 kW/105 k, 1,4 TSI s výkonom 90 kW/122 k (výhradne s prevodovkou DSG), 1,6 TDI s výkonom 66 kW/90 k a 1,6 TDI s výkonom 77 kW/105 k.

Škoda Rapid Spaceback
Škoda Rapid Spaceback

Špičkovou verziou akčných paketov „Plus“ je ŠKODA Rapid Spaceback „Elegance Plus“. Pohonnou jednotkou je v tomto prípade motor 1,6 TDI 66 kW/90 k so sedemstupňovou automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG. V cene 17 629 € získajú zákazníci okrem iného aj vyhrievané predné sedadlá, tempomat, parkovacie senzory vzadu, kožený multifunkčný volant, handsfree sadu na s Bluetooth, sklá SunSet so zvýšeným stupňom tónovania, šestnásťpalcové disky z ľahkej zliatiny, dekoračné lišty palubnej dosky, hmlové svetlomety s CORNER funkciou a vyhrievané ostrekovače. Uvádzacia ponuka modelov s predĺženou štvorročnou zárukou výrobcu platí za predpokladu využitia značkového financovania vozidla prostredníctvom spoločnosti VW Finančné služby.

Prečítať celý text

Reklama