6.9 C
Bratislava
utorok, 5 marca, 2024
Reklama

Nová ŠKODA Octavia vyhlásená za najlepší rodinný automobil na bratislavskom autosalóne

Odporúčame

Nová ŠKODA Octavia bola na aktuálne prebiehajúcom bratislavskom autosalóne vyhlásená za najlepší rodinný automobil. Toto ocenenie prebral za spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko jej konateľ Ing. Karel Sklenář. Prestížne ocenenie spoločne vyhlasujú motoristické magazíny Auto magazín, Profi auto a spoločnosť Incheba, ktorá hostila prebiehajúci autosalón.

Som veľmi rád, že som mohol prevziať cenu za najlepší rodinný automobil Autosalónu Bratislava pre rok 2013, ktorým sa stal náš nový model ŠKODA Octavia. Je to ďalší dôkaz o skutočne mimoriadnom ohlase, ktorý tento nadčasový model medzi odbornou aj laickou verejnosťou získava od svojho uvedenia na trh,

povedal Ing. Karel Sklenář konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Významné ocenenie za najlepší rodinný automobil tohtoročného Autosalónu Bratislava, ktoré získala nová ŠKODA Octavia tretej generácie, vyhlasujú motoristické časopisy Auto magazín, Profi auto a spoločnosť Incheba práve pri príležitosti tohto slovenského automobilového sviatku. Okrem aktuálneho ocenenia je obľúbený liftback tretej generácie tiež víťazom dvoch cien za dizajn v rámci súťaže AutoDesign Awards 2013.

Zdroj: Škoda Auto

Reklama