6.9 C
Bratislava
sobota, 24 februára, 2024
Reklama

Nová edícia Viana s exkluzívnou výbavou

Odporúčame

• Nový špičkový model Viana s exkluzívnou výbavou

• Východiskový model Viano AVANTGARDE sme ešte vylepšili

• Program pozostávajúci z dvoch dĺžok a dvoch motorov

Dokonalé spojenie priestorného auta, dynamiky a exkluzívnosti – to všetko stelesňuje nová edícia Grand Edition Viano AVANTGARDE. Špeciálny model sa vyznačuje ponukou miesta, akú majú len veľkopriestorové vozidlá, atribútmi výbavy luxusného sedanu a poriadnou dávkou dynamiky a športového charakteru.

Východiskový model Viano AVANTGARDE sme ešte vylepšili

Východiskovým modelom novej vlajkovej lode je Viano značky Mercedes-Benz v línii výbavy AVANTGARDE. Presvedčí už samotnou výbavou, ktorá vyhovuje takmer všetkým nárokom. Či bixenónové svetlomety, športový podvozok so vzduchovým pružením na zadnej náprave, či elektricky ovládané posuvné dvere vľavo a vpravo, sedadlá, opierky hlavy a vložky bočných výplní v koži, alebo automatická klimatizácia Thermotronic s prídavným systémom Tempmatic v priestore pre cestujúcich vzadu – sny sa tu stávajú skutočnosťou. Nová edícia Grand Edition Viano AVANTGARDE tento exkluzívny prejav ešte viac vylepšuje.

Nový špičkový model Viana s exkluzívnou výbavou

Ako nový špičkový model všestrannej rodiny Viano je Grand Edition Viano AVANTGARDE kultivovaným športovcom. To je zrejmé už pri prvom pohľade na kombináciu nového laku – biela metalíza horský krištáľ – a športovej čiernej mriežky chladiča. K tomu sa pridávajú pôsobivé disky z ľahkej zliatiny s 5-lúčovým dizajnom veľkosti 19 palcov s pneumatikami s rozmermi 245/45 R 19.

Interiér s ozdobnými prvkami vo „vzhľade hodvábne matného dreva koreňa orecha“ vyžaruje kvalitu, na ktorú sa možno spoľahnúť. Integrovaná plaketa Grand Edition zdôrazňuje osobitný charakter vlajkovej lode.

Program pozostávajúci z dvoch dĺžok a dvoch motorov

Novú edíciu Grand Edition Viano AVANTGARDE možno získať vo variantoch karosérie „kompaktná“ a „predĺžená“. Záujemca si môže vybrať medzi dvoma silnými a súčasne úspornými motorizáciami s nízkymi emisiami. K dispozícii sú štvorvalec 2.2 CDI s výkonom 120 kW (163 k) a v tejto triede jedinečný V6 3.0 CDI s výkonom 165 kW (225 k). V obidvoch prípadoch zabezpečuje prenos sily automatická prevodovka.

Svoju premiéru oslávil špičkový model na ženevskom automobilovom salóne.

Zdroj: Mercedes-Benz

Fotogaléria

 

Reklama
Predchádzajúci článok
Ďalší článok