/
/
/
Hyundai ukázal prvé fotografie nového modelu i30

Hyundai ukázal prvé fotografie nového modelu i30

Reklama

  • Prvý pohľad na nový model i30 poodhaľuje aktualizovaný dizajn
  • Nová i30 bude v športovej výbave N Line dostupná aj v karosárskej verzii kombi
  • Svetová premiéra novej i30-tky sa uskutoční na ženevskom autosalóne v marci 2020

Spoločnosť Hyundai Motor odhalila prvé zábery nového modelu i30 pred svojou svetovou premiérou na ženevskom autosalóne v roku 2020. Nový Hyundai i30 je vybavený mnohými vylepšeniami dizajnu, vrátane prepracovaných nárazníkov a nových LED svetlometov, ktoré vozidlu prinášajú ostrejší vzhľad. 

Zmeny v exteriéri aj interiéri
Na prvých obrázkoch, predstavujúcich model i30 N Line, je možné vidieť niektoré z najvýznamnejších nových prvkov dizajnu: prepracovaný predný nárazník a novú mriežku. Tieto prvky sú doplnené novými LED svetlometmi a integrovanými dennými svietidlami v tvare V, ktoré vytvárajú pôsobivejší prvý dojem z vozidla. 

Ďalšie vylepšenia dizajnu nového modelu i30 predstaví Hyundai už čoskoro. Medzi ne patrí nový zadný nárazník, zadné svetlá a zliatinové disky s rozmermi 16, 17 a 18 palcov. Aj dizajn interiéru i30 prešiel vylepšeniami. Okrem iného pribudne nový digitálny prístrojový panel a väčší 10,25 palcový displej. 

Výbava N Line po prvý raz aj v kombi
S novým modelom i30 spoločnosť Hyundai uvedie na trh populárnu verziu svojho obľúbeného modelu i30 kombi vo výbave N Line, čo znamená, že športová úroveň výbavy bude po prvýkrát k dispozícii pre všetky typy karosérie i30.  Nový Hyundai i30 bude oficiálne odhalený na autosalóne v Ženeve v marci 2020. Viac informácií zverejní Hyundai už čoskoro.

Zdroj: Hyundai

Prečítať celý text

Reklama